Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sexi slečna, ktorá je u Fica, predtým robila asistentku poslancovi!

NR SR: Menovanie poslancov-náhradníkov
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Poslanec-náhradník Viliam Jasaò skladá poslanecký sľub na zasadnutí 2. schôdze parlamentu (NR SR), 1. august, Bratislava. Foto: SITA/Nina Bednáriková
reklama:
reklama:

V pondelok sa po boku premiéra Roberta Fica objavila nová žena. Má ňou byť sexi brunetka Mária Trošková, ktorá sa v minulosti objavila hore bez v kalendári. Minulý rok pracovala ako asistentka jedného z poslancov SMER-u!

Kráska so silikónmi od 15. marca 2014 pracovala ako asistentka smeráckeho poslanca Viliama Jasaňa. Ako sa uvádza vo verejne prístupnej zmluve , za prácu asistentky poslanca NR SR dostávala mesačne 900 eur s DPH. Zmluva obsahuje aj zoznam pracovných povinností asistentky.

NR SR: Menovanie poslancov-náhradníkov
Viliam Jasaň

Jej náplň práce bola rozdelená na odborné služby asistenta a administratívne služby asistenta. K odborným službám patrila napríklad príprava podkladov pre poslanencké návrhy zákonov, príprava a organizovanie pracovného programu poslanca vrátane jeho vecného zabezpečenia, príprava podkladov, vyhľadávanie odborných podkladov k prerokúvaným materiálom zaradeným na rokovanie NR SR či príprava materiálov pre mediálnu prezentáciu práce a stanovísk poslanca.

Čo sa týka administratívnych služieb, Mária musela zvládnuť napríklad vedenie dokumentácie súvisiacej s prevádzkou poslaneckej kancelárie, vybavovanie korešpondencie poslanca, vedenie dokumentácie a evidencie výdavkov súvisiacich s prevádzkou kancelárie a zabezpečovanie administratívnych prác súvisiacich s prevádzkou poslaneckej kancelárie.

Mária Trošková sa v roku 2010 objavila hore bez v kalendári spoločnosti Zetor. O štyri roky neskôr pracovala ako asistentka poslanca a dnes je údajne asistentkou samotného premiéra. Škoda jej, prijali by sme viac takýchto fotiek…

461305_(1)
Foto: Kalendár ZetorFoto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 3. marca 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA
reklama:
reklama:
reklama: