Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vieme, kedy stratila panenstvo slečna, ktorá sprevádzala Fica! Pozri si ďalšie pikantnosti!

461305_(1)
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Údajná nová asistentka premiéra Robert Fica, ktorá sa v minulosti objavila v hore bez v pikantnom kalendári, o sebe prezradila pikantné informácie. Ako to má rada, kedy prišla o panenstvo a prečo si dala spraviť silikóny?

Mária Trošková ešte v roku 2009 poskytla šteklivý rozhovor stránke pluska.sk a zrejme v tom čase ešte netušila, že o pár rokov neskôr bude pracovať ako asistentka poslanca Národnej rady a neskôr aj samotného premiéra. V rozhovore napríklad prezradila aj to, že o panenstvo prišla ako 16-ročná a podľa jej slov to nie sú žiadne extra spomienky. Vyhlásila, že mala len štyroch mužov a sex na jednu noc u nej nehrozí, ani keby mala tri promile.

A aká je jej predstava pekného večera? „Som romantická. Vidím príjemnú večeru pri sviečkach, no potom sa… ako to povedať… rozprávame pri kozube…… sladká hudba hrá a my sa milujeme. Najlepšie na kožušinách… ,“ povedala Mária pre stránku pluska.sk. Ktovie, či Fico vie o tom, čo všetko má jeho údajná nová asistentka rada.

461403-img-slovensko
Foto: Kalendár ZetorFoto: www.imgur.com

Mária bola v roku 2007 finalistkou súťaže Miss Universe a neskôr začala fotiť pre rôzne agenúry či reklamy. K zvýšeniu sebavedomia jej dopomohli silikóny – vraj si ich dala urobiť kvôli sebe. Mária však povedala aj to, že nepatrí k párty levicám a zábavu vyslovene nevyhľadávala, ale stretávala sa s rôznymi vplyvnými ľuďmi. Možno sa jej aj vďaka kontaktom, ktoré takto získala, podarilo dostať k práci asistentky poslanca.

A ako to má táto silikónová brunetka rada? Podľa jej slov má rada „rýchlu jazdu“, ale tiež, keď sa s ňou muž hrá a obhryzkáva jej krk a ušká. A čo sa týka mužov, páčia sa jej vraj takí, ktorí sú dobrí a milí a musia ju priťahovať. Ktovie, či do takej kategórie spadá aj Fico…:-D

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 3. marca 2015Zdroj pluska.sk, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., Kalendár Zetor