Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Shopaholic Nicol a Jirka Král si objednali kurz slušného správania. Pomohlo im to?

Nicol a jirka.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Youtuberi boli opäť vybraní na odovzdávanie cien Českého slávika Mattoni v kategórii Hviezda internetu. Pred udalosťou majú veľký rešpekt, a preto sa rozhodli, že si nechajú poradiť od skúsenejšieho človeka.

Daniel Šmíd je expert na slušné správanie sa vo vybranej spoločnosti. Youtuberov oboznámil aj so skutočnosťou, ako by mali páry správne sedieť v taxíku – žena vpravo a chlap vľavo. Keď z auta vystupujú, žena čaká, kým jej partner neotvorí dvere. Rovnako by jej mal pomôcť s vyzliekaním kabátu v šatni. Partnerovou povinnosťou je aj zaplatiť za použitie šatne.

https://www.youtube.com/watch?v=d5UHbLQzPBE
www.youtube.com

V prípade že partneri na udalosti tohto typu neprišli spolu a majú sa chuť zoznámiť, tiež by mali dodržiavať určité zásady. Medzi tie nepatrí plesknutie po zadku, ako to predviedol Jirka. Je dôležité, aby sa partner slušne predstavil a taktne nadviazal  rozhovor.

https://www.youtube.com/watch?v=d5UHbLQzPBE
www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 20. novembra 2016Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: