Shopaholic Nicol maká v posilňovni! Ako jej to ide?

Zdieľať
Untitled 1.jpg

Shopaholic Nicol si tentokrát pre vás pripravila trošku nevšednejšie video, ako ste u nej možno zvyknutí. Rozhodla sa totiž robiť pre svoje telo niečo prospešné a aj sa s vami o to podeliť. Vo videu jej v tom pomáha nie len osobný tréner z fitnesscentra, ale aj jej sparing partnerka Dominika.

Ak aj vy chcete krajšie telo do plaviek na kúpaliská a pláže, alebo sa iba cítiť dobre, musí na tom aspoň väčšina z vás tvrdo drieť. Transformácia tela je úžasná a pre takéto zmeny sa rozhodla aj naša Nicol. Pri cvičení sú dôležité aj bielkoviny, čo táto YouTuberka určite dobre vie a zašla si na príjemné raňajky.

Vo videu sa snažia ukázať aspoň niekoľko cvikov, ktoré počas tréningov kdekoľvek môžete absolvovať, či už sami, alebo za pomoci trénera ako to robia Nicol s Domi.

Možno sa niekomu zdá s akou ľahkosťou to dievčatám ide, ale nie je to také jednoduché ako sa môže zdať. Ak máte aj vy vo zvyku zarezávať v posilňovni, určite budete súhlasiť.

Nikola sa sama vyjadrila k videu na svojej Facebook fanpage, prečo sa rozhodla práve pre takýto druh videa a prečo prezentuje jej cvičenie: „Denne mi chodia desiatky otázok ohľadom cvičenia. Čo cvičím, ako cvičím, kde cvičím, tak som pre vás natočila cvičiace video. Môžete mrknúť na náš klasický tréning, tak snáď to niekomu pomôže.“  Skúsite si takéto cviky aj vy?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom