Ako dobre poznáš Youtuberku Shopaholic Nicol? Blog a fotky ti napovedia viac

Zdieľať
Kto je Shopaholic Nicol?

Poznáš Shopaholic Nicol? Určite ťa táto sympatická youtuberka zaujme. Pozri si jej profil a niečo z jej života. 

Kto je Shopaholic Nicol?

Shopaholic Nicol je česká 27-ročná youtuberka, ktorá žije v Prahe. Jej vlastné meno je Nikola Čechová. Ide o jednu z najlepšie zarábajúcich a najodoberanejších youtuberiek v Česku. Okrem toho je aj moderátorkou televízie Óčko a je to blogerka, ktorá sa zaoberá módou.

Nicol vyštudovala vysokú školu marketingu v Prahe. V roku 2013 sa vydala na tri mesiace do Londýna, kde bývala aj pracovala. Pôvodne mala natáčanie videí len ako vedľajšiu činnosť. Až neskôr sa tomu začala venovať naplno a začalo ju to živiť.

Shopaholic Nicol a Youtube

Svoj oficiálny Youtube kanál založila 7. novembra 2011. Počet jej odberateľov sa vyšplhal už na viac ako 400-tisíc. Blogovanie a točenie videí miluje, a aj keď ju to obralo o súkromie, vraví, že by to nikdy nemenila. Zo začiatku točila „dievčenské“ videá, neskôr začala vytvárať videá o životnom štýle.

Poctivo sleduje trendy a sama ich taktiež udáva. Či už v obliekaní alebo v líčení. S mejkapom vie dokonale pracovať a jej outfity sú vždy premyslené a dotiahnuté do posledného detailu. Zbožňuje kvety a kvetinové vzory, nech sú na čomkoľvek. Vraví, že sa nehrá na niekoho, kým nie je a za každým svojím videom si stojí.

Shopaholic Nicol na Instagrame

Na Instagrame nájdeš veľa fotiek s jedlom, nápojmi, „selfíčka“ a momentky z výletov a iné zážitky. Na tejto sociálnej sieti má viac ako pol milióna followerov. „Správne vidíme jenom srdcem“, znie jej motto, ktoré zveľaďuje jej Insta profil.

Blog Shopaholic Nicol

Nicol si vedie aj svoj blog. Venujesa v ňom prevažne kozmetike, oblečeniu a iným témam. Spomenula v ňom v minulosti napríklad aj Primark Haul, Vianočné varenie a iné. Teraz tam nájdeme všetko aktuálne z jej života youtuberky.

Okrem už spomenutých sociálnych sietí nájdeš Nicol samozrejme aj na Facebooku. Aj tu fanúšikov vždy poteší svojimi videami a rôznymi fotkami.

Shopaholic Nicol shop

Merch Shopaholic Nicol ponúka tašky a tričká s jej tématikou. Takže jej fanúšikovia môžu potešiť svoju dušu aj takýmto kúskom, ktorý im bude obľúbenú youtuberku pripomínať.

Zaujímavosti o Shopaholic Nicol

Dátum narodenia 6.12.1989
Znamenie strelec
Farba očí zelené
Farba vlasov blond
Škola VŠ marketingu v Prahe
Obľúbená farba kráľovská modrá
Dobrá vlastnosť je priateľská
Zlá vlastnosť je veľký nervák

Nakoniec ešte jedno super video od Nicol a jej cvičenie ?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom