Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šialené konšpiračné teórie o britskej kráľovskej rodine

Britain Royal Wedding Prince Harry
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.martinus.sk
reklama:
reklama:

Kráľovské rodiny – britská, španielska, nórska atď. – ľudí vždy fascinovali. Keďže sú nedosiahnuteľné a bežný človek sa k nim ani len nepriblíži, začali o nich ľudia tvoriť príbehy, ktoré neboli vždy založené na skutočnosti. Konšpiračné príbehy o britskej kráľovskej rodine sú fascinujúce.

Členovia kráľovskej rodiny sú mimozemšťania

kralovska rodina dochodcovia
Foto: www.imgur.com

Bývalý moderátor BBC David Icke je konšpiračný teoretik, ktorého jedna z najobľúbenejších teórií sa týka kráľovskej rodiny. Tvrdí (a viacerí sa k nemu pripájajú), že členovia kráľovskej rodiny sú Ilumináti a svoju moc získali po tom, čo sa ich predkovia spojili s mimozemšťanmi.

Charles a Diana mali dcéru

Prince Charles, Diana
www.martinus.sk

Diana sa priznala, že pred svadbou s Charlesom navštívila gynekológa, aby sa ubezpečila, že môže mať deti. Konšpirační teoretici sa toho chytili a tvrdia, že jej boli odobraté vajíčka, ktoré spojili s Charlesovými spermiami a jedno z embryí vynosila žena lekára. Dieťa sa malo narodiť po kráľovskej svadbe v roku 1981.

Kráľovská rodina zabila princeznú Dianu

Diana, Harry
SITA/AP

Po tom, čo sa Diana rozviedla s Charlesom, napísala list, že sa cíti v nebezpečenstve, pretože niekto „plánuje“ jej nehodu. Nič také sa síce nepotvrdilo, podľa dôkazov bola príčinou nehody alkohol, stále .

Kráľovná Alžbeta I. bola muž

Alzbeta b.jpg
www.youtube.com

V 16. storočí kráľ Henrich VIII. poslal svoju malú dcéru Alžbetu Tudorovú do malej dediny, aby sa vyhla moru. Údajne zomrela a vychovávateľka bola natoľko vystrašená, že to kráľovi nepovedala a vrátila sa späť s iným dieťaťom. Keďže v dedine nebolo dievčatko rovnakého veku, princeznú nahradil chlapec.

Princ Harry nie je Charlesov syn

Celé roky majú ľudia podozrenie, že princ Harry je synom Jamesa Hewitta, ktorý mal vzťah s princeznou Dianou. Stále sa to síce nepotvrdilo, ale podobnosť tam je.

Princ Charles je upír

Princ Charles
www.martinus.sk

Princ Charles je spojený s Vladom Tepešom, vládcom z 15. storočia, ktorý inšpiroval príbeh o Draculovi. Nesedí len to, že Charles môže chodiť medzi ľudí aj za denného svetla.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 9. mája 2018Zdroj www.rd.com © Najky.sk
reklama:
reklama:
reklama: