Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šimkovičovej výpad má dohru. Drsný odkaz od známeho gaya. Tento jej naložil ako nikto…

Martina Šimkovičová
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Martina Šimkovičová Foto: TV Markíza
reklama:
reklama:

Nabudúce si zrejme dvakrát premyslí, kým niečo napíše na sociálnu sieť. reč je o exmoderátorke a poslankyni Martine Šimkovičovej, ktorá pred pár dňami rozprúdila vášne na Facebooku svojim statusom o LGBTI a gender ideológii. To nenechalo chladnámi nielen liberálnych ľudí, ale aj jedného z najznámejších otvorených homosexuálov slovenského šoubiznisu. Módny návrhár Fero Mikloško patrí ku špičke vo svojom obore a pre blondínku má poriadne drsný odkaz.

Mikloško jej totiž nielenže naložil za jej zvláštne názory, ale prezradil aj čo – to z jej minulosti. A to sa zrejme Šimkovičovej nečítalo veľmi ľahko, pretože jej odpoveď prišla takmer okamžite. „Rozmýšľam, čo na toto napísať. Lebo mi je smutno, ale na druhej strane je mi jej ľúto. Je frustrovaná, muž ju o**bal, ináč, bol to fešák! Rada pije a možno aj viac už, lebo takýto text dať dokopy, to by som nedal ani ja v najväćšom rauši! Nuž, nebojte. Ak ju stretnem s tou kabelkou, dám jej pohlavok, ale ruže vyberiem, bola by ich škoda polámať! Tak, nech sa dievčaťu darí. Ja si idem dať na ňu drink a pripomenúť si, ako sa opitá po každom Let’s dance váľala po zemi,“ adresoval poriadne drsné slová Mikloško Šimkovičovej.

Fero Mikloško
Fero MikloškoFoto: www.facebook.com

Zdá sa teda, že jej status v ňom poriadne dvihol žlčou a nebol sám. Jej slová odsúdili desiatky až stovky diskutujúcich. Celú situáciu sa preto snažila vysvetliť ešte raz, no zrejme u svojho bývalého kamaráta Mikloška veľmi nepochodí. Toto je jej ďalší status, v ktorom reaguje práve na slová módneho návrhára.

Milí priatelia aj nepriatelia, tí ktorí ma povzbudzujete aj nenávidíte. V mojom poslednom príspevku som ženským citom vyjadrila hrozbu, ktorá po prekročení istej legislatívnej úrovne bude nezvrátiteľná. Avšak vzhľadom na to, že mnohí nerozumejú, dovysvetľujem:

1. NEMÁM ŽIADNE VÝHRADY VOČI HOMOSEXUÁLOM. Nevadia mi, pracovala som s niekoľkými, bežne ich v živote stretávam a vždy som s nimi výborne vychádzala. Ľudia sú rôzni a ja akceptujem každého, kto nie je zlým, zákerným či neznesiteľným človekom, bez ohľadu na orientáciu, farbu a pod.

2. VADÍ MI AGENDA – IDEOLÓGIA GENDER A LGBTI, nie homosexuáli, či ostatné osoby reprezentované v skratke piatich písmen. Je obrovský rozdiel medzi zhubnou agendou zneužívanou rozvracačmi spoločností, mimovládkami, neomarxistickou ideológiou; a samotnými jednotlivcami, ľuďmi, ktorí sa identifikujú s niektorým z piatich písmen LGBTi.

3. Nepýtajte sa ma, čo by som robila, ak by mi raz moje dieťa povedalo, že sa cíti inak ako „normálne“. Milovala by som ho/ju rovnako ako predtým, rovnako ako každá normálna a zdravá matka na tomto svete. Táto otázka len svedčí o nepochopení obsahu mojich slov…

4. Odpoveď na môj blog sú opäť, ako som už zvyknutá, kýble nenávisti a oplzlých nadávok. Očakávate toleranciu a lásku, ale ste to hlavne vy, kto je nenávistný. Nenávidíte každého, kto vyjadrí iný názor ako vy. Ja som na nikoho neútočila a nikoho neurážala, len som pokojne popísala stav.

5. Je mi naozaj ľúto, že moji niektorí bývalí priatelia sa neštítia najplytkejších vyjadrení na moju osobu len preto, aby dokázali že len ten ich názor je najlepší. Je to ich spôsob vyjadrenia. Vyjadrujú len to, ako sa sami vnútorne cítia.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: