Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bývalá moderátorka stráca súdnosť. Nechutne naložila gayom a lesbám…

Martina Šimkovičová
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Martina Šimkovičová Foto: SITA
reklama:
reklama:

Nemala problém sympatizovať s kotlebovcami, jej statusy vyvolávajú poriadne vášne a ona sama momentálne bojuje o to, aby sa ešte niekedy objavila v parlamente. Reč je o bývalej moderátorke Martine Šimkovičovej, ktorá sa pred 4 rokmi dostala do Národnej rady vďaka strane Borisa Kollára. Z nej nakoniec vystúpila, dnes je nezaradenou poslankyňou, no vo februárových voľbách kandiduje za stranu, ktorej sa veľa šancí nedáva. Navyše sa opäť hlási o slovo a tentoraz si na mušku zobrala ľudí z LGBTI komunity a rozhodne ich nešetrila. 

Šimkovičová kedysi patrila k najpopulárnejším moderátorkám na Slovensku, no posledné roky sa viac prezentuje svojimi útočnými statusmi, hlasovaním s koalíciou na čelen s Petrom Pellegrinim a jej naozaj zvláštnymi názormi. Tie navyše nemá problém prezentovať ani verejne prostredníctvom Facebooku, kde je pomerne aktívna. Keď už niečo vypustí z úst a napíše to do statusu, tak to naozaj stojí za to. Tentoraz nazvala komunitu a LGBT zvrátenou. „LGBT a gender ideológia je to najzvrátenejšie zo zvráteného, čo nám prináša tzv. liberálna demokracia, rozumejte západný neoliberalizmus s prvkami neomarxizmu, ktorý sa tlačí do popredia všade v Európe. A bohužiaľ stále väčšmi aj u nás na Slovensku. Táto zvrátená agenda so sebou však prináša viac ako len nejakú toleranciu osôb rovnakého pohlavia či sexuálnu výchovu na školách. Ide o niečo komplexnejšie a nebezpečnejšie ako sa na prvý pohľad môže zdať,“ začala svoj siahodlhý status Šimkovičová.

Tá kandiduje za stranu HLAS ĽUDU, ktorá v poslednom prieskume preferencií agentúry Focus získala presne 0 percent. Jej šanca opätovne sa dostať do parlamentu je tak naozaj nulová. Šimkovičová si teda po 29. februári bude musieť hľadať nový spôsob obživy, keďže je nereálne, aby opäť zasadla do poslaneckých ľavíc. K tomu jej určite nepomôžu ani jej názory na LGBTI komunitu, v ktorej ako ona sama hovorí má niekoľko priateľov. Predsalen bola ešte pred pár rokmi súčasťou šoubiznisu, v ktorom majú gayovia a lesby početné zastúpenie.

„Táto agenda má totiž veľmi silné dopady na spoločnosť a najmä na jej najzranitelnejšiu časť – malé a bezbranné deti. Nejde len o sexuálnu výchovu na školách, ktorá je rovnako zvrátená ako LGBT propaganda v médiách, ale napríklad aj o podobné zvrátenosti, aké sa dnes odohrávajú v západnej Európe – o výber a zmenu pohlaví jednotlivcov, na čo majú podľa západných neoliberálov nárok už deti v predškolskom veku, o zmenu názvov otec/matka na rodič 1/rodič 2,či napr. také „maličkosti“ akými sú spoločné toalety pre chlapcov a dievčatá. V západnej Európe tento trend už dokonca zašiel až tak ďaleko, že žiaci nevedia identifikovať ani svoje vlastné pohlavie. Niektoré už nevedia ani to, aké toalety majú navštíviť. V Británii, Kanade, Francúzsku alebo Nemecku dokonca už nájdeme aj také niečo ako tretie toalety pre neurčité pohlavie – transgender! A to je naozaj šokujúce. A to ma ako matku nenecháva chladnou a aj preto som sa rozhodla kandidovať do NR SR, kde sa budem opäť snažiť chrániť proti neoliberálnym zvrátenostiam typu Istanbulský dohovor, pretláčanie LGBT a gender ideológie do škôl a kde budem ochraňovať tradičnú rodinu a spoločnosť! Pretože to je to najdôležitejšie, čo môže žena a matka pre deti urobiť,“ dodala ešte Šimkovičová.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 31. januára 2020
reklama:
reklama:
reklama: