Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prvé slová po smrti manžela: Srdcervúce vyznanie manželky Kobeyho Bryanta

Vanessa Bryant prvýkrát prehovorila
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Vanessa Bryant prvýkrát prehovorila Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Všetci čakali na jej prvé slová. Vanessa Bryant bola oporou svojmu manželovi 19 rokov. Porodila mu štyri nádherné dcéry a on nemohol byť šťastnejší. Všetko sa však skončilo v momente, kedy vrtuľník s bývalou hviezdou LA Lakers spadol v kopcoch neďaleko Los Angeles. Odvtedy sa oči upierali práve na milovanú ženu svetoznámeho športovca. Pred pár hodinami vôbec po prvýkrát Vanessa prehovorila a prostredníctvom sociálnej siete urobila dojímavé vyhlásenie.

„S mojimi dievčatami sa chcem poďakovať miliónom ľudí, ktorí nám prejavili podporu a lásku počas tohto hrozného obdobia. Ďakujem za všetky modlitby. Tie momentálne určite potrebujeme. Sme absolútne zdrvené z náhlej straty môjho milujúceho manžela Kobeho – úžasného otca našich detí; a mojej krásnej Gianny – milujúcej a úžasnej dcéry a skvelej sestry Natalie, Bianky a Capri. Rovnako sme zdrvené stratou, ktorú v nedeľu utrpeli aj ostatné rodiny, ktoré stratili svojich blízkych a zdieľame ich smútok. Momentálne neexistujú slová, ktorými sa dá opísať naša bolesť. Jediné, čo ma utešuje je, že Kobe aj Gigi vedeli, ako hlboko boli milovaní. Boli sme požehnaní, že sme ich mali v našich životoch. Priala by som si, aby tu boli navždy. Bohužiaľ odišli príliš skoro,“ sú slová ktoré venovala svojmu manželovi a dcére, ku ktorým pridala nádhernú spoločnú fotku. Vanessa sa rozhodla pre obsiahlejšie stanovisko, zrejme aj z dôvodu, aby jej médiá dali pokoj.

„Neviem, aké budú naše životy teraz, neviem si bez nich predstaviť náš život. Naša láska k nim je nekonečná a to sa nikdy nezmení.Musíme každé ráno vstať a snažiť sa existovať – kvôli Kobemu a nášmu malému dievčatku Gigi. Sú svetlom, ktoré nám ukazuje cestu. Nekonečne ich milujeme a prajem si, aby som ich mohla ešte objať a pobozkať. Ďakujeme, že sa s nami zdieľate radosť, smútok a podporujete nás. Žiadame vás však, aby ste rešpektovali naše súkromie, ktoré teraz budeme potrebovať, aby sme dokázali fungovať v tejto pre nás novej realite. Na počesť našej Mamba rodiny, Mamba Sports Foundation založil zbierku MambaOnThree, ktorý pomôže rodinám, ktoré zasiahla táto tragédia. Ďakujem vám za to, že sa za nás modlíte a posielate lásku Kobemu, Gigi, Natalii, Bianke, Capri a mne,“ dodala ešte manželka Bryanta.

View this post on Instagram

My girls and I want to thank the millions of people who’ve shown support and love during this horrific time. Thank you for all the prayers. We definitely need them. We are completely devastated by the sudden loss of my adoring husband, Kobe — the amazing father of our children; and my beautiful, sweet Gianna — a loving, thoughtful, and wonderful daughter, and amazing sister to Natalia, Bianka, and Capri. We are also devastated for the families who lost their loved ones on Sunday, and we share in their grief intimately. There aren’t enough words to describe our pain right now. I take comfort in knowing that Kobe and Gigi both knew that they were so deeply loved. We were so incredibly blessed to have them in our lives. I wish they were here with us forever. They were our beautiful blessings taken from us too soon. I’m not sure what our lives hold beyond today, and it’s impossible to imagine life without them. But we wake up each day, trying to keep pushing because Kobe, and our baby girl, Gigi, are shining on us to light the way. Our love for them is endless — and that’s to say, immeasurable. I just wish I could hug them, kiss them and bless them. Have them here with us, forever. Thank you for sharing your joy, your grief and your support with us. We ask that you grant us the respect and privacy we will need to navigate this new reality. To honor our Team Mamba family, the Mamba Sports Foundation has set up the MambaOnThree Fund to help support the other families affected by this tragedy. To donate, please go to MambaOnThree.org. To further Kobe and Gianna’s legacy in youth sports, please visit MambaSportsFoundation.org. Thank you so much for lifting us up in your prayers, and for loving Kobe, Gigi, Natalia, Bianka, Capri and me. #Mamba #Mambacita #GirlsDad #DaddysGirls #Family ❤️

A post shared by Vanessa Bryant ? (@vanessabryant) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 30. januára 2020
reklama:
reklama:
reklama: