Prvé slová po smrti manžela: Srdcervúce vyznanie manželky Kobeyho Bryanta

Zdieľať
Vanessa Bryant prvýkrát prehovorila
Vanessa Bryant prvýkrát prehovorila Foto: www.instagram.com

Všetci čakali na jej prvé slová. Vanessa Bryant bola oporou svojmu manželovi 19 rokov. Porodila mu štyri nádherné dcéry a on nemohol byť šťastnejší. Všetko sa však skončilo v momente, kedy vrtuľník s bývalou hviezdou LA Lakers spadol v kopcoch neďaleko Los Angeles. Odvtedy sa oči upierali práve na milovanú ženu svetoznámeho športovca. Pred pár hodinami vôbec po prvýkrát Vanessa prehovorila a prostredníctvom sociálnej siete urobila dojímavé vyhlásenie.

„S mojimi dievčatami sa chcem poďakovať miliónom ľudí, ktorí nám prejavili podporu a lásku počas tohto hrozného obdobia. Ďakujem za všetky modlitby. Tie momentálne určite potrebujeme. Sme absolútne zdrvené z náhlej straty môjho milujúceho manžela Kobeho – úžasného otca našich detí; a mojej krásnej Gianny – milujúcej a úžasnej dcéry a skvelej sestry Natalie, Bianky a Capri. Rovnako sme zdrvené stratou, ktorú v nedeľu utrpeli aj ostatné rodiny, ktoré stratili svojich blízkych a zdieľame ich smútok. Momentálne neexistujú slová, ktorými sa dá opísať naša bolesť. Jediné, čo ma utešuje je, že Kobe aj Gigi vedeli, ako hlboko boli milovaní. Boli sme požehnaní, že sme ich mali v našich životoch. Priala by som si, aby tu boli navždy. Bohužiaľ odišli príliš skoro,“ sú slová ktoré venovala svojmu manželovi a dcére, ku ktorým pridala nádhernú spoločnú fotku. Vanessa sa rozhodla pre obsiahlejšie stanovisko, zrejme aj z dôvodu, aby jej médiá dali pokoj.

„Neviem, aké budú naše životy teraz, neviem si bez nich predstaviť náš život. Naša láska k nim je nekonečná a to sa nikdy nezmení.Musíme každé ráno vstať a snažiť sa existovať – kvôli Kobemu a nášmu malému dievčatku Gigi. Sú svetlom, ktoré nám ukazuje cestu. Nekonečne ich milujeme a prajem si, aby som ich mohla ešte objať a pobozkať. Ďakujeme, že sa s nami zdieľate radosť, smútok a podporujete nás. Žiadame vás však, aby ste rešpektovali naše súkromie, ktoré teraz budeme potrebovať, aby sme dokázali fungovať v tejto pre nás novej realite. Na počesť našej Mamba rodiny, Mamba Sports Foundation založil zbierku MambaOnThree, ktorý pomôže rodinám, ktoré zasiahla táto tragédia. Ďakujem vám za to, že sa za nás modlíte a posielate lásku Kobemu, Gigi, Natalii, Bianke, Capri a mne,“ dodala ešte manželka Bryanta.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom