Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Skutočne strašidelné a znepokojujúce fotografie z histórie 1.časť

Befunky collage 23.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Tieto strašidelné obrázky z histórie sú naozaj znepokojujúce.

Zberateľ

Predstavte si, že ste na návšteve a máte prehliadku domu: „Toto je obývacia izba, na konci chodby je kuchyňa a aha, toto je moja stena odseknutých hláv…“ Dobrou správou je, že dôstojník britskej armády a umelec Horatio Gordon Robley nemal nič spoločné s oddelením hláv od tiel. Bol zberateľ a na snímke z roku 1895 hrdo pózuje so svojou zbierkou zachovaných lebiek novozélandského maorského ľudu.

Lg_f0830d scarypictures_1heads.jpg
Wikimedia Commons

Figuríny

Táto snímka nie je z filmu o zombíkoch. Je hrozivé, ako realisticky vyzerajú tieto zničené a roztopené figuríny z Múzea Madam Tussaud v Londýne po požiari v roku 1925.

Lg_49f86c scarypictures_2mannequins.jpg
ridiculouslyinteresting.com

Užitočnosť človeka nekončí smrťou

Toto je pekná triedna fotografia. Študenti anatómie zapózovali s mŕtvolou v roku 1901. Aj s trefným citátom napísaným na stole.

Lg_36efcd scarypictures_3cadaver.jpg
i.imgur.com

Polytrichia

Táto fotografia vyvoláva nepríjemné pocity. Hlavne ak viete, že na nej nie je žiadny vlkolak, ale pacient trpiaci nadmernou chlpatosťou.

Lg_535954 scarypictures_4polytrichia.jpg
www.flickr.com

Úsmev…či?

Francúzsky neurológ Guillaume Duchenne de Boulogne vstúpil do novej pozície v elektrofyzike. Urobil to prostredníctvom praxe. Na fotografii lekár uskutočňuje experimenty na tvári živého pacienta a elektrickými výbojmi u neho vyvoláva nútené výrazy tváre.

Lg_ae7849 scarypictures_5duchennedeboulogne.jpg
Wikimedia Commons

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 25. júna 2017Zdroj the-line-up.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.