Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Skutočne strašidelné a znepokojujúce fotografie z histórie 2. časť

Befunky collage 25.jpg
9
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Tieto strašidelné obrázky z histórie sú naozaj znepokojujúce.

Bábka

Je pravdou, že všetky bábky ventroloquistov sú znepokojujúce, ale bábka zachytená na tejto fotografii je naozaj obzvlášť strašidelná. Zdá sa aj vám ako keby tvár bábky vyzerala, že je pospájaná zo skutočnej ľudskej pokožky? A predstavte si teraz, že ste na vystúpení a táto bábka má „hovoriť“.

Lg_47d403 scarypictures_6puppet.jpg
wanganuilibrary.recollect.co.nz

Dom z mäsa

Každý pozná perníkovú chalúpku…ale čo dom z mäsa? Pre niektorých splnený sen, ale v praxi to vyzerá ako nočná mora. V roku 1937 bola táto fotografia zhotovená, aby zachytila úžasnú myšlienku mäsiara, ako prilákať nových zákazníkov. Čerstvé mäso viselo z obchodu počas slnečného dňa a malo lákať ľudí.

Lg_d2a120 scarypictures_9meathouse.jpg
www.sable.co.uk

Robot

Pozrite sa pozorne- vidíte na fotografii rozpárané telo hrozného robota či ľudského hybridu? Mýlite sa. Je to len fotka dvoch technikov z roku 1964, ktorí upevňujú Disney robota.

Lg_e787be scarypictures_10robotrepair.jpg
wereblog.com

Izolátor

Je tak ťažké sústrediť sa na prácu, ak je váš telefón na stole vedľa vás alebo keď je rok 1925 a nie ste šťastlivec, ktorý by dostal izolačnú kapotu, ktorá izoluje zvuky.

Lg_074970 scarypictures_11isolator.jpg
wereblog.com

Zamrznutá nočná mora

Zabudnite na snehuliakov. Najbližšiu zimu si postavte takéto strašidelné monštrum ako je na fotke z roku 1902.

Lg_6a8c9b scarypictures_12snowmen.jpg
s3.crackedcdn.com

Halloween

Skôr ako bol americký trh plný masiek Donalda Trumpa či moderných sexy kostýmčekov, bolo tu na Halloween niečo oveľa hlbšie… desivejšie. Domácky vyrobené detské kostýmy zo začiatku roku 1900. Strašenie vtedy naozaj bolo strašidelné.

Lg_7fcd4b scarypictures_13halloween.jpg
wereblog.coms-Halloween-Costume.jpg

Dav

Jeden Mickey Mouse je rozkošný. Auditórium plné Mickey Mousov? Nepríjemné. Skôr ako sa rozbehla televízia a televízne relácie, Mickey Mouse Club robil divadelné predstavenia po celej Amerike. Táto fotografia z roku 1930 zachytáva jedno takéto stretnutie Mickey Mouse nadšencov.

Lg_2aa2e2 scarypictures_14mickeymouse.jpg
historiek.net

Šok

Aj keď si poviete, že je pekné, ak vojak ani v zákope nestráca úsmev, nie je to tak. Muž na tejto vojnovej fotografii z roku 1916 zažíva takzvaný Shell shock- výraz vytvorený vojakmi na opísanie hysterickej paralýzy, zmätenosti a zvláštnemu pohľadu, ktorý často nastával na bojových poliach prvej svetovej vojny.

Lg_e32928 scarypictures_15shellshock.jpg
rarehistoricalphotos.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 26. júna 2017Zdroj the-line-up.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: