Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Skutočný Hannibal Lecter: Hľadal dobrovoľnú obeť a jednu aj našiel

GERMANY CANNIBAL MOVIE
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA/AP
reklama:
reklama:

Armin Meiwes je nemecký opravár počítačov známy aj ako Rotenburgský kanibal. Začiatkom roku 2000 sa Armin prihlásil na kanibalskú stránku The Cannibal Cafe, kde hľadal dobrovoľníka na zabitie: „Hľadám dobre stavaného 18-25-ročného človeka na rozsekanie a neskôr skonzumovanie“. Kto by sa prihlásil na takýto inzerát?

Niekoľko ľudí sa na túto reklamu ozvalo, ale ako normálni zdraví ľudia, ktorí nechcú byť zjedení, ustúpili. Až na jedného- Bernd Jurgen Armando Brandes prišiel k Arminovi domov 9. Marca 2001. Spolu spravili video, kde Armin podáva Berndov penis a spolu sa ho snažia zjesť. Najskôr surový, potom na panvici so soľou, korením, vínom a cesnakom. „Nanešťastie“ im zhorel a keďže oni ho už jesť nemohli, Armin ho hodil psovi.

Kým Bernd krvácal vo vani, Armin 3 hodiny čítal Star Trek a podával Berndovi veľké množstvo alkoholu, 20 tabletiek na spanie a fľašu schnappsu. Potom ho bozkával a zabil v izbe, ktorú Armin nazval „mäsiarstvo“. Keď bol Bernd konečne mŕtvy, Armin jeho mäso odložil na 10 mesiacov a kosti skryl do múky.

Bol zadržaný v decembri 2002 potom, ako dal nový inzerát na ďalšiu obeť a kvetnato opísal jeho predošlý „úlovok“, ktorý začal kolovať po internete. Je v doživotnom väzení, kde sa stal vegetariánom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 1. augusta 2016Zdroj www.the-line-up.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: