Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dom masového vraha Jeffreyho Dahmera je na prenájom. Vedeli by ste si predstaviť život na takom mieste?

Dahmer.png
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.howardhanna.com
reklama:
reklama:

Vieš si predstaviť, že by si býval v dome, v ktorom prežil svoje detstvo sériový vrah? A čo keby sme k tomu pridali ešte fakt, že tu zabil svoju prvú obeť? Okolo takéto domu by sa väčšina z nás bála čo i len prejsť. Napriek tomu je dom, v ktorom žil neslávne známy Jeffrey Dahmer, dnes na prenájom…

Možno to znie ako nepodarený žart, ale pravda je taká, že dom asi najznámejšieho amerického kanibala je skutočne na prenájom. Dom sa nachádza v meste Akron v Ohiu a v ponuke je už od roku 2014.

Desktop 1459882964.png.jpg
www.howardhanna.comFoto: www.howardhanna.com

Len pre zaujímavosť, dom disponuje troma spálňami a mesačný prenájom je 10-tisíc dolárov. (To akože vy zaplatíte majiteľom, nie naopak!)

V tomto dome zabil Dahmer v roku 1978 svoju prvú obeť, ktorou bol mladý stopár menom Steven Hicks. Dahmer si ho pozval k sebe domov na pár pív, no po chvíli mu Steven povedal, že už musí ísť. Vtedy sa Dahmer zmenil na rozhnevanú beštiu a zbil ho činkou. Potom ho zviazal a zabil. Potom jeho mŕtve telo doslova rozporcoval a časti tela zakopal v záhrade.

Desktop 1459882963.png.jpg
www.howardhanna.comFoto: www.howardhanna.com

Neskôr časti tela vykopal a ponoril do kyseliny, ktorá rozleptala mäso. Kosti následne rozdrvil kladivom. Keď polícia v roku 1991 Dahmera zatkla, v dome ani v jeho okolí nebolo ani stopy po mŕtvom tele Stevena Hicksa.

Desktop 1459882960.png.jpg
www.howardhanna.comFoto: www.howardhanna.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 11. apríla 2016Zdroj www.howardhanna.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: