Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Slávny český spevák skončil s obrovským monoklom. Neuveríte, ako sa mu to stalo…

Petr Janda skončil s monoklom
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Instagram Petr Janda
reklama:
reklama:

Známy český spevák a líder legendárnej kapely Olympic skončil s modrinou pod okom. Kto by si však myslel, že mu ju uštedril nejaký jeho protivník, alebo nespokojný antifanúšik, ostal by poriadne prekvapený. Petr Janda totiž k svojej modrine pod okom prišiel naozaj kurióznym spôsobom. 

Fotku s monoklom uverejnil aj na sociálnej sieti Instagram, kde sa pochválil touto novou okrasou jeho hlavy. Stalo sa mu to v spánku, keď sa mu sníval poriadne búrlivý sen. „Čo vám budem hovoriť. Bojoval som s tým teroristom, ako keby mi išlo o život. Pri poslednom kopnutí, ktorý som mu dal, som začul ranu a potom som sa prebudil. U nôh našej postele,“ napísal Janda príbeh o tom, ako monokel vznikol. Fotografia sa okamžite stala hitom a ľudia spevákovi hojne snímku komentujú. Niektorí ho ľutujú, iní pridávajú vtipné komentáre. Svojho otca s modrinou uverejnila na svojom profile aj jeho dcéra, speváčka a porotkyňa Česko Slovensko má talent Marta Jandová.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 7. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: