Sneh v štúdiu? Testovanie čudných vecí z WISH-u!

Zdieľať

Prichádza druhý diel série Testovanie čudných vecí z WISH-u, v ktorom Selassie a Evžen otestujú rôzne produkty.

Tentokrát Selassie a Evžen vyskúšajú jednu kozmetickú vec, ktorá im pridá na móde, jeden špeciálny pár okuliarov a jednu naozaj čudnú vec, ako ju nazvali:

Snow storm

Takýto pôsobivý názov mal produkt, ktorý sa skladal z malých bielych papierikov nastrihaných na kocky. Chalanom sa nezdalo, že pomocou týchto papierikov by mohli vytvoriť presvedčivú snehovú búrku.

Evžen však dostal skvelý nápad, na ktorý mu stačil len ventilátor. Vytvoril tak možno nie studenú a mokrú snehovú búrku, no aspoň sa s papierikmi zabavili:

https://www.youtube.com/watch?v=LRynjCfTeQY

Assasinská róba

Kto by nechcel vyzerať ako drsná hlavná postava každého dielu hry Assasisn’s Creed? Pre Evžena však tento kus odevu vyzeral skôr ako mäsiarska róba.

Po oblečení róby sa Selassie skôr označil za „rytierov“ vo Witcherovi 3, ktorých sa dá vždy nájsť v krčme, ako sa opíjajú. Na obrázku vyzeral odev omnoho epickejšie.

Odev1.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=LRynjCfTeQY

Hodinárske okuliare

Okuliare s 20-násobným zväčšením a dvomi 2 LED žiarovkami len za pár eur? No nekúp to. Okuliare svietili a naozaj fungovali ako lupa, jedinou nevýhodou bolo, že treba držať predmet rovno pred nimi.

https://www.youtube.com/watch?v=LRynjCfTeQY
https://www.youtube.com/watch?v=LRynjCfTeQY

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom