ŠOK! MIMORIADNE PÁTRANIE: Synovia moderátorky Very Wisterovej sú nezvestní!

Zdieľať
Moderátorka Vera Wisterová
Moderátorka Vera Wisterová Foto: SITA/Jana Birošová

Polícia dnes na svojom oficiálnom Facebooku zverejnila šokujúcu správu. Dvaja synovia známej moderátorky Very Wisterovej sú nezvestní a intenzívne sa po nich pátra. Naposledy mali byť v nákupnom centre Aupark v spoločnosti ich otca Jeremyho Hulsha. 

„Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 8-ročnom Harlowovi Paxovi Hulshovi a 5-ročnom Theodoreovi Stevenovi Hulshovi, obaja bytom Osuského ulica, Bratislava. Menovaní boli naposledy videní dňa 24.10.2019 v čase okolo 16:30 h v obchodnom centre na Einsteinovej ulici v Bratislave. Miesto ich súčasného pohybu a pobytu je neznáme. Popis nezvestného Harlow Pax Hulsh: 142 cm vysoký, váha cca 30 kg, oči hnedej farby, vlasy hnedej farby cca 4 cm dlhé, rovné, po bokoch vyholená hlava. Popis oblečenia: má oblečené tričko modrej farby s dlhým rukávom s nápisom na hrudi „GAP“, zelené maskáčové tepláky, tenisky s vyobrazením Pokémona žltej farby na boku. Popis nezvestného Theodore Steven Hulsh: 120 cm vysoký, váha cca 20 kg, oči modrej farby, vlasy svetlohnedej farby kučeravé. Popis oblečenia: má oblečené tričko modrej farby pásikavé s dlhým rukávom, tmavo modré tepláky, tenisky s vyobrazením Pokémona žltej farby na boku. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k vypátraniu nezvestných osôb, nám oznámte na známom číslo polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne na facebookovej stránke Polícia SR – Bratislavský kraj.“

Wisterová s manželom Jeremym Hulshom
Wisterová s manželom Jeremym Hulshom Foto: archív Vera Wisterová

Podľa vyjadrení ich mamy, známej moderátorky boli naposledy na stretnutí s ich otcom, Izraelčanom Jeremym Hulshom, ktorý mal súdne povolené návštevy svojich synov každý druhý víkend a vždy v utorok a štvrtok pod dohľadom moderátorky alebo osoby, ktorú poverila. „Žiaľ, môžem vám potvrdiť informáciu o mojich nezvestných synoch. Včera ich otec zobral a odvtedy neviem, kde sú,“ povedala moderátorka pre portál topky.sk. Vojna o deti s Jeremym je pritom verejne známa, on sám sa sťažoval, že mu moderátorka bráni v stretávaní sa so synmi, naopak Wisterová oponovala práve so strachom, že ich otec nevráti.

Synovia moderátorky Very Wisterovej
Synovia moderátorky Very Wisterovej Foto: Polícia Slovenskej republiky

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom