Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo sa deje s Rozborilom? V siedmom nebi sa nevysiela. Takýto je osud obľúbenej relácie…

Vráti sa Rozboril so svojou reláciou?
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Vráti sa Rozboril so svojou reláciou? Foto: Facebook Vilo Rozboril
reklama:
reklama:

Okolo obľúbenej relácie V siedmom nebi je posledné mesiace podozrivo ticho. Moderátor Vilo Rozboril ani na sociálnych sieťach nie je tak aktívny, ako bolo u neho zvykom. Preto sa ľudia začali obávať, či sa jeden z tahúňov televízie JOJ vôbec vráti na obrazovky. A keď áno, kedy sa tak stane?

Relácia mala vždy výborné čísla sledovanosti, no už sa na obrazovkách neobjavuje tak pravidelne, ako to bolo zvykom. Medzi jednotlivými sériami býva veľká pauza, Jojka ich nasadzuje väčšinou pred začiatkom adventu. Tento rok je však okolo Rozborila akosi ticho a tak je na mieste otázka, plánuje snáď televízia stopnúť vysielanie relácie? Všetko okolo Rozborilovej srdcovky spresnil samotný generálny riaditeľ Jojky Marcel Grega. Ten sa zrejme rozhodol upokojiť ľudí, ktorí sa obávali o osud Siedmeho neba.

„Plniť sny sa budú aj túto jeseň a bude ich viac. Obľúbená rodinná relácia V siedmom nebi vstúpi v tejto sezóne už do svojho šiesteho roku vysielania, pričom sa v priebehu novej série stane vôbec najdlhšie vysielaným programom svojho druhu na Slovensku. Vypočuli sme pritom aj vaše priania a Siedme nebo vrátime do vysielania skôr, než v minulosti a s nasadením ešte pred adventným obdobím tak odvysielame do Vianoc viac epizód. Ich príprava už dlhodobo prebieha, na prvú z novej série sa môžete tešiť už o tri týždne v nedeľu 17. novembra,“ povedal Grega. 

Pravdou je, že nakrúcanie V siedmom nebi je produkčne náročné, pretože sa spracúvajú príbehy, ktoré sa nenatočia za jeden deň. Preto sa posledný diel relácie odvysielali na Kolibe ešte v marci tohto roka. Potom si dal moderátor krátku pauzu, aby sa pred letom opäť vrhol naplno do práce a mohol priniesť fanúšikom množstvo dojímavých príbehov. Samotný Rozboril sa rozhodol konkrétnejšie nereagovať, avšak odvolal sa na generálneho riaditeľa Jojky, aby tak potešil svojich skalných. „Náš pán generálny riaditeľ Marcel Grega má pre vás skvelú správu. Veríme, že vás potešíme,“ napísal k fotke z relácie.

Tešíte sa na návrat V siedmom nebi?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 24. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: