Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

MEGAškandál na premiére filmu: Drsný útok na Latináka. Roz.ebem ho, kričal polonahý kolega herca

Lukáš Latinák
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Lukáš Latinák Foto: TV Markíza
reklama:
reklama:

Takýto prúser a škandál slovenský šoubiznis dlho nezažil. Premiéry filmov bývajú poväčšinou kľudné udalosti, na ktorých sa stretnú novinári spoločne s tvorcami filmov, aby im predstavili ich najnovšie dielo. Tak to malo byť aj v utorok večer, kedy sa konalo prvé premietanie novinky Amnestie. 

Tentoraz však priebeh celej akcie narušil jeden z účinkujúcich a problémový standup komik Marek Fučík alias Mariňák Fučo. Ten v minulosti vystupoval so skupinou Temné kecy, no po problémoch s jeho správaním sa musel od svojich kolegov porúčať. Nekontrovateľnú povahu predviedol aj tentoraz, kedy slovne zaútočil na obľúbeného herca Lukáša Latináka a dokonca padli aj vyhrážky fyzickým útokom. Ako informuje portál topky.sk, Fuča museli vyviesť. No tu sa jeho príbeh nekončí, práve naopak. V kaviarni, ktorá je v blízkosti kinosál v jednom z nákupných centier v Bratislave sa začal vyzliekať a robiť ďalšie problémy. Následne mal zasiahnuť organizátor, ktorý ho upokojil, na čo sa herec a komik opäť obliekol.

Ešte predtým si neustále niečo mrmlal a expresívne gestikuloval. Dôvodom mala byť roztržka s Latinákom. Ako uvádza portál, Mariňák mal po telefóne dokonca vybavovať napadnutie hereckého kolegu. „Dobre počuješ, Latinák po mne vyštartoval, že čo tu chceš, ty žobrák. Brácho, ja ti hovorím, volal som na B…, všetko je to na ceste, takže ideme na to,“ povedal do telefónu. Všetko vyvrcholilo po stretnutí oboch pánov na raute po premietaní filmu. 

Tam vykrikoval Mariňák vulgárne slová smerom k Latinákovi: „Kde je Latinák,“ alebo „Roz*ebem ho.“ Všetko nakoniec musela vyriešiť privolaná SBS služba, ktorá okolo polnoci Fučíka vyviedla. Neskôr sa ešte vrátil a mal pôsobiť umiernenejšie, no dojem z jeho správania už zrejme nijako nenapravil. Neskôr ešte na sociálnej sieti adresoval Latinákovi status plný vulgarizmov, ktorý po prečítaní ale veľký zmysel nedával. Samotný Latinák, ktorý patrí k najobľúbenejším hercom u nás však konflikt popieral, zrejme nechcel takýmto spôsobom prezentovať nový film. Alebo ani netušil, čo mohlo jeho kolegu z filmu vytočiť do vývrtky, že sa správal ako zmyslov zbavený. 

V minulosti sa pritom dostal do konfliktu aj so svojim exkolegom Ivom Ladižinským, s ktorým niekoľko rokov vystupoval v skupine Standup komikov Temné kecy. Dokonca sa v celom spore spomínali v súvislosti s Fučom aj drogy. Čo je na tom pravdy, vie len on sám, isté však je, že jeho utorkové správanie rozhodne nebolo veľmi reprezentátívne. 

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 24. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: