Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bičanova vojna s exmanželkou vrcholí: EXEKÚCIA na moderátora!

Andrej Bičan
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Andrej Bičan Foto: TV Markíza
reklama:
reklama:

Takúto porozvodovú bitku ešte slovenský šoubiznis nezažil. Moderátor Andrej Bičan nie je s exmanželkou Editou v právoplatnom zväzku od minulého roka, no nenávisť a vojna pokračuje aj naďalej. Dôvodom sú samozrejme ako vždy – peniaze. 

Ide najmä o výživné na ich dve spoločné deti. Tie sú síce v striedavej starostlivosti, zároveň súd určil Bičanovi povinnosť platiť na nich mesačne nemalú sumičku. To však moderátor odmietol s tým, že sa o deti príkladne stará a odmieta tak financovať nákladný život jeho exmanželky. „V žiadnom prípade nebudem financovať podnikanie svojej exmanželky a prípadne jej plastické operácie. Deťom zabezpečujem všetko. Dôvod platiť matke do rúk nevidím,“ povedal prednedávnom Bičan pre denník Nový Čas.

Teraz sa vojna o peniaze dostala do štádia, kedy na peniaze Bičana musel siahnuť exekútor a dlžné výživné jeho manželka nakoniec dostala. Edita si tak môže mädliť ruky, pretože sa peňazí, ktoré jej odklepol súd nakoniec po nekonečných opletačkách dočkala. Rozhodne však nejde o celú sumu, ale len časť, ktorú jej Bičan podľa rozhodnutia dlžil.  „Exekútor po deviatich mesiacoch čakania vymohol časť výživného,“ uviedla pre Nový Čas Bičanova exmanželka. Zdá sa teda, že pokoj zbraniam nenastal ani po tom, ako ich súd právoplatne rozviedol a je otázne, či niekedy nastane.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 23. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: