Raper Separ prehovoril o drsnom boji s rakovinou, ale aj rozvode s Tinou: Takto im krachol vzťah!

Zdieľať
Separ prehovoril o náročnom období
Separ prehovoril o náročnom období Foto: reprofoto YouTube Ruka Hore

Raper Separ prežil minulý rok naozaj veľa situácií, v ktorých siahol na svoje dno. Úspech jeho hudby vystriedal rozvod a neskôr krutá diagnóza, kedy mu lekári oznámili správu o rakovine. Umelec sa však nezložil a pustil sa do boja, ktorý nateraz zdá sa vyhral. O svojom boji so zákernou chorobou porozprával v rozhovore s moderátorom Osťom, v ktorom prezradil, čo bolo za posledné mesiace pre neho najťažšie.

Okrem choroby vysvetlil aj rozpad vzťahu so speváčkou Tinou, kedy dvojica nedokázala prekonať krízu a ich manželstvo skončilo rozvodom. „My sme už dlhšiu dobu s Tinou boli tak, že som cítil, že to nie je ono, ona tiež. Trvalo to viac mesiacov, neboli to týždne a jedného dňa mi od nej prišla dlhá správa, či to má vôbec zmysel a ja som ani sa na to nesnažil reagovať inak a vedel som, že to je za nami. Chvalabohu, že máme deti a nikdy sme sa pred nimi nehádali. Rozhodli sme sa ukončiť to včas. Doteraz máme super vzťah. Vyriešili sme to najlepšie, ako sa dalo,“ povedal Separ na margo krachu manželstva. Aby toho nebolo málo, lekári mu oznámili, že v jeho tele našli nádor. Najskôr si našiel hrčku a neskôr mu objavili ďalšie dva nádory.

Dlhšie som pociťoval, že mi často zle bilo srdce, trvalo to skoro rok. Ráno mi bývalo zle, čo mne predtým nikdy nebývalo. Točievala sa mi hlava, jedného dňa som sa sprchoval a nahmatal som si hrčku. Toto som už riešil asi pred 1,5 rokom, vtedy lekári nevedeli, čo to je, dali mi na to antibiotiká, že to je asi zápal, stiahne sa to,“ povedal raper. Ten strávil minulý rok značnú časť v nemocnici. „Posledné tri mesiace som strávil na chemoterapii. Áno. Rakovina. Chemoterapia a jej následky sú najväčšie peklo, čo som kedy zažil,“ šokoval svojou úprimnosťou na sociálnej sieti ešte minulý rok raper. Ten do detailov opísal, ako zistil, že mu telo zožiera rakovina a čo potom nasledovalo. „Rozhodol som sa teda, že zájdem k doktorovi, no a v tom momente sa stala taká vec, že hrčka začala rásť. Asi za týždeň sa to strojnásobilo. Povedal som si, že fúha, neviem a začal som mať veľmi silné bolesti v krížoch. Spravili mi CT a lekár mi zavolal, že okamžite musím ísť na operáciu, že to je nádor,“ pokračuje vo svojom rozprávaní exmanžel speváčky Tiny.

„Lekár mi povedal, že keby som bol jeho syn, dá mi facku, že som to nechal zájsť až sem. Doktori hovorili, že nevedia, čo to je, myslel som si, keby som mal nádor, tak mi to povedia pred 1,5 rokom. Nádor 3 x 4 cm mi vyoperovali, jazva ma tak bolela, že som chodil ako zhrbená babka. Po týždni som išiel na kontrolné CT, kde našli ďalšie dva nádory v oblasti krížov, ktoré obrastali aortu v lymfatických uzlinách. Tým mi škrtili prívod krvi do srdca, preto som mal tie problémy so srdcom, ktoré som cítil. Jeden nádor mal 7 x 4 cm, čo je dosť veľa. Musel som ísť na chemoterapie, ktoré som najprv odmietal, no keď sa ma lekár opýtal, či chcem zomrieť, súhlasil som. Ubezpečil ma, že mám typ nádorov, na ktoré dobre reaguje chemoterapia,“ prezradil ešte umelec. Nakoniec mu v posledný deň roka prišli posledné výsledky a podľa nich sa mu rakovinu podarilo nadobro poraziť. Napriek tomu bude musieť absolvovať pravidelné kontroly a byť pod dohľadom lekárov. Ako sám hovorí, najbližšie roky sa môže choroba vrátiť, na čo ho aj doktori upozornili. Všetci však veria, že v prípade Separa bude mať celý príbeh šťastný koniec.

Raper Separ priznal, že mu diagnostikovali rakovinu
Raper Separ priznal, že mu diagnostikovali rakovinu Foto: www.instagram.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom