Šok pre fanúšikov Simpsonovcov! V novej sérii má zomrieť jedna z hlavných postáv!

Zdieľať
TV SIMPSONS
FILE - This undated frame from the Fox series "The Simpsons," shows the popular cartoon family posing in front of their home, from left, Lisa , Marge , Maggie, Homer and Bart Simpson. Danish toy company Lego confirmed Monday, Aug. 5, 2013, it will launch a special series themed on "The Simpsons" family globally in 2014. ((AP Photo/Fox Broacasting Co., File)

Superúspešný animovaný seriál prináša po vyše dvadsiatich rokoch poriadny šok! Jeho tvorca oznámil, že v nasledujúcej sérii zomrie jedna z hlavných postáv. Samozrejme, nič bližšie neprezradil, a tak fanúšikovia obľúbenej žltej rodinky tŕpnu, či neprídu o svoju obľúbenú postavu.

Jedinou indíciou je, že herec, ktorý postavu dabuje, je držiteľom ceny Emmy. A keďže všetci herci dabujú aj iné postavy ako tie „simpsonovské“, táto pomôcka nám je v podstate na nič! Zatiaľ v seriáli zomrela len jedna pravidelne sa objavujúca postava – manželka Homerovho suseda Flandersa.

Čo myslíš, s ktorou postavou sa rozlúčime? Bude to Vočko? Lenny alebo Carl? Pán Burnes, či dokonca niekto priamo z rodiny Simpsonovcov?

http://youtu.be/i8rjbgytpqs

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom