Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šokujúce prípady ľudí, ktorí sa zúčastnili na vlastnom pohrebe 2. časť

Dragan and dragica maric funeral.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
listverse.com
reklama:
reklama:

Pohreby nám dávajú príležitosť uctiť si smrť našich milovaných a blízkych a sú spojené so silnými emóciami. A práve tieto emócie zaujímali ľudí v tomto zozname. Chceli sa na vlastné oči presvedčiť, či a ako veľmi budú svojim blízkym chýbať a čo im v stave zarmútenia povedia nad rakvou.

Dragan a Dragica Maricoví

Tento manželský párik usporiadal svoj vlastný predčasný pohreb v roku 2016. Pár nemal deti a chcel si zorganizovať vlastný pohreb skôr, ako zomrú naozaj. Dragan a Dragica nechceli, aby niekto musel platiť ich pohreb a tak si kúpili miesta na cintoríne, ozdobené náhrobky a poslali priateľom a známym pozvánky na ich pohreb. Zišlo sa cez 200 ľudí, ktorí si vypočuli dojemnú Draganovu reč o láskyplnom živote, ktorý prežil s Dragicou a povedal svojim blízkym pár slov na rozlúčku. Po ceremónii prešli smútiaci na tradičnú karovú hostinu do miestnej reštaurácie. Smútiacim tu hrala kapela a Maricoví im zaplatili všetko jedlo a pitie. Kar sa pretiahol na celonočnú oslavu so spevom a tancom. Dvojica považovala svoj pohreb za úspešný a podľa nich sú už ich srdcia a duše pokojné a pripravené zomrieť v pokoji, keď príde ich čas.

Dragan and dragica maric funeral.jpg
listverse.com

Noela Rukundo

Tento zamotaný prípad sa stal v Austrálii žene menom Noela Rukundo. Noela cestovala do svojej rodnej krajiny Burundi, aby sa zúčastnila na rodinnom pohrebe. Vrátila sa po pohrebe do hotela a unavená zaspala. Prebudil ju telefonát od manžela Balenga Kalala. Noela mu povedala, že sa necíti dobre a manžel jej odporučil, aby sa išla prejsť na čerstvý vzduch. Noela ho poslúchla a vyšla von z hotela. Hneď ako vyšla, zbadala ako ide oproti nej muž, ktorý na ňu zrazu vytiahol zbraň a vyhrážal sa jej smrťou. Donútil ju nasadnúť do auta, kde sedeli ďalší dvaja muži. Muži ju odniesli do nejakej budovy a tam ju priviazali k stoličke a spýtali sa jej, prečo si jej manžel objednal jej smrť. Noela im neverila, až kým jeden z mužov nezavolal jej mužovi s tým, že sa im podarilo uniesť ju a ona potom nezačula manželov hlas, ako prikazuje mužom, aby ju zabili. Začal sa rozhovor o tom, ako sa zbavia tela a Noela odpadla. Rýchlo sa však prebrala a vypočula si zvyšok rozhovoru. Únoscovia sa na ňu pozerali a povedali jej, že sa nechystajú zabiť ju, pretože nezabíjajú ženy a deti. Rozviazali ju a oslobodili o dva dni neskôr a dokonca jej dali aj pamäťovú kartu, kde bol nahraný telefonický rozhovor s jej manželom prikazujúcim zabiť Noelu. Noela sa vrátila do Austrálie, kde jej manžel medzitým informoval blízkych a priateľov o tragickom incidente, pri ktorom Noela zomrela a naplánoval jej pohreb. Noela sa rozhodla hrať s ním jeho hru o jej úmrtí do konca a objavila sa až na pohrebnom obrade. Ako ju manžel zbadal, vystrašený k nej pomaly prišiel, chytil ju za rameno a keď zistil, že nemá pred sebou ducha alebo stelesnené zlé svedomie, odskočil od nej s krikom, že ho to všetko mrzí. Noela zavolala políciu a jej manžel sa ku všetkému priznal. Objednal si jej smrť, pretože si myslel, že sa ho chystá opustiť kvôli inému mužovi, čo Noela rázne poprela. Muž dostal deväť rokov vo väzení a Noela nezabudnuteľný zážitok na vlastný pohreb.

Noela rukundo.jpg
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 5. septembra 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: