Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šokujúce účinky alkoholu! Vedel si, že vďaka alkoholu sa dá schudnúť? :-O 5. časť

obezita tucna zena
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Analia Pecollo celebrates as a scale shows that She has lost 11 kilograms, 24.2 lbs, during the Argentinian TV show 'Cuestion de peso', or ' A matter of weight', June 5, 2007 in Buenos Aires. The show, that has a similar estructure to the U.S. TV show ' The biggest loser' has high TV ratings in a country where, according to an official report, half of the population is overweight and 12 percent of it suffers from obesity.(AP Photo/Natacha Pisarenko)
reklama:
reklama:

Jasné, alkohol ťa môže pokojne aj zabiť a určite nie je dobré to s ním preháňať! No občas, ale vážne len občas, sa môže stať, že alkohol nám prospieva. Neveríš? Presvedčíme ťa v našom seriáli.

Pivný pupok má svoju príčinu – jedna plechovka piva totiž obsahuje 160 kalórií. To je asi toľko, koľko má jedna čokoládová tyčinka.

Keď si teda niekto každý večer pred spaním dá 5 plechoviek piva, je to to isté, akoby zjedol 5 čokoládových tyčiniek na jeden šup!

SmallBiz Breweries

Aj tu máme zaujímavú štúdiu – zapojilo sa do nej 37-tisíc ľudí a zistilo sa, že tí najštíhlejší z nich občas pili alkohol.

Boli to však takí ľudia, ktorí si dali týždenne len pár drinkov – ak by si si dal viac ako jeden za deň, začal by si priberať.

Prečo to tak je? To nie je úplne jasné, pretože za to môžu skôr zvyky konkrétnych ľudí než to, že by alkohol v malom množstve spaľoval tuky.

Najvýraznejšie vplýval alkohol na ženy! Štúdia tiež ukázala, že ženy, ktoré vypijú denne viac ako jeden pohár vína, majú o 70% menšiu šancu, že sa stanú obéznymi.

Prečo práve ženy, to vedcom jasné nie je, takže celá tá štúdia okolo pitia alkoholu a chudnutia je plná záhad…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 11. februára 2014Zdroj internet, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: