Solange Knowles bola nahnevaná už pred incidentom vo výťahu! Čo ju naštvalo tak, že napadla manžela Beyoncé?

Zdieľať
Solange Knowles
FILE - This May 5, 2014 file photo shows Solange Knowles, sister of Beyonce Knowles, at The Metropolitan Museum of Art's Costume Institute benefit gala celebrating "Charles James: Beyond Fashion" in New York. The Standard Hotel in New York City says it is investigating the leak of a security video that appears to show Beyonce's sister, Solange, attacking Jay Z. Asked about the video on Monday, May 12, by The Associated Press, the hotel issued a statement saying it is "shocked and disappointed that there was a clear breach of our security system." (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)

Mladšia sestra speváčky Beyoncé kričala na párty na módnu návrhárku Rachel Roy a ostatných hostí pri jej stole. Jay Z a Beyoncé sa ju snažili upokojiť a dostať preč.

Americká speváčka Solange Knowles bola rozzúrená už počas afterpárty po podujatí Met Gala v New Yorku, pri odchode z ktorej zaútočila vo výťahu na rappera Jay Z. Ten je manželom jej staršej sestry Beyoncé. K incidentu došlo v noci z 5. na 6. mája.

Dvadsaťsedemročná Solange na párty kričala na módnu návrhárku Rachel Roy a ostatných hostí pri jej stole. Dôvod jej hnevu nie je známy, no podľa jedného zo svedkov speváčka počas svojho výbuchu spomenula aj svojho švagra. „Solange vykrikovala, že ktokoľvek, kto sa dostane blízko k Jayovi, musí dostať varovanie a správať sa k nej, akoby bola jeho sestrou,“ uviedol pre magazín Us Weekly jeden zo svedkov.

Jay-Z, Beyonce
Jay Z and Beyonce arrive at The Metropolitan Museum of Art's Costume Institute benefit gala celebrating "Charles James: Beyond Fashion" on Monday, May 5, 2014, in New York. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)

Ďalší zdroj zas vyhlásil, že Beyoncé a Jay Z sa snažili dostať Solange preč, z čoho následne vznikol spomínaný incident vo výťahu. „Solange bola hlučná a útočila na Jaya, ktorý sa ju snažil upokojiť a dostať odtiaľ preč. Povedal jej pritom niečo v zmysle, že je mimo. Celý ten incident však začal pre úplnú hlúposť. Solange sa už takto v minulosti správala, a preto sa ju len odtiaľ snažili dostať domov, aby nespôsobila väčšie nepríjemnosti,“ povedal druhý svedok.

Incident vo výťahu zachytila bezpečnostná kamera, pričom v pondelok záznam zverejnil portál TMZ. Približne trojminútové video zachytáva, ako Jay Z, Beyoncé a Solange spolu s ochrankárom nastupujú do výťahu. Krátko po tom, ako sa dvere zatvoria, Solange rappera opakovane udiera a kope, až kým ju od neho neodtiahne ochrankár, ktorý medzitým výťah zastavil. Solange sa potom ešte niekoľkokrát snaží sestrinho manžela napadnúť, pričom Beyoncé do konfliktu nijako nezasahuje.

Sestry po incidente odišli z hotela v inom aute ako Jay Z. Krátko po tom, ako sa na verejnosť dostalo spomínané video, Jay Z s Beyoncé spoločne navštívili basketbalový zápas medzi Brooklyn Nets a Miami Heat, pričom vyzerali spokojne. V utorok zas rappera a Solange videli spolu v jednom z newyorských klenotníctiev, kde strávili približne dvadsať minút, no nič nekúpili.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Eh_WJ9T0PCE

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom