Spoznávaj svet s týmito youtubermi. Takto to vyzerá, keď sa sa vydajú na cesty

Zdieľať
Befunky collage 7.jpg

U koho z vás sa aktuálne ozýva srdce túžiace po nových zážitkoch a spoznávaní sveta? V každom človeku drieme srdce dobrodruha. Rovnako je to aj u youtuberov. Posvietili sme si na ich najlepšie výlety, ktoré by vás mohli zlákať a presvedčiť na nejeden krásny zážitok. Možno naň aj vy budete spomínať do konca života.

Miláno trip

O ten sa podelila LucyPug. Toto európske mesto vám ukáže prostredníctvom svojej kamery, a určite tých 7 minút sledovania stojí za to. Na svoje si prídu milovníci histórie aj shoppingu. Vo videu sa dozviete aj to, vďaka čomu Lucy mohla Miláno navštíviť.

Horizon33_2017 4 4_15 11 13
https://youtu.be/BmQM0I-Ri8Y

Pozvala ju tam firma Ford, a prostredníctvom nej sa dozviete niečo o novom modeli Ford Fiesta.

Najlepší výlet môjho života

Takto nazval návštevu Kapského mesta youtuber Jmenuju Se Martin. A my sme z jeho krásnych záberov zistili, že inak to ani pomenovať nemohol. Najprv sa objavil na lokálnej bazénovej párty, a svojich prvých 5 hodín v tomto meste vyhodnotil ako najlepšie rozhodnutie svojho života. Na druhý deň zažije aj so svojim kamarátom paragliding, či výstup na Stolovú horu.

Horizon33_2017 4 4_15 15 33
https://www.youtube.com/watch?v=DcGu0eBqWzo www.youtube.com

Martin vás ďalej prevedie botanickou záhradou a Národným parkom Table Mountain. Svoj výlet zakončí opäť turistikou a konečne aj vodným šialenstvom na skútroch. Tak čo, pôjdete tam aj vy?

Singapur s otcom

Ten si na vlastnej koži užila Teri Blitzen. Rozhodla sa však tento výlet komentovať v angličtine, aby si ho mohol pozrieť naozaj každý. Singapúr je úžasný a presvedčia vás o tom Terine zábery dych berúcich budov, zaujímavého jedla a ďalších historických aj známych pozoruhodností.

Horizon33_2017 4 4_15 18 26
https://www.youtube.com/watch?v=7lIihlPmMc0

Navštívila napríklad Múzeum vedy a umenia, či svetoznáme Gardens by the bay, alebo ak to chcete v slovenčine, tak Záhrady pri zátoke. V Singapure stihla spolu s otcom osláviť aj narodeniny a ako dopadol celý výlet? To si už pozrite sami!

Tri dni v Paríži

Cocoa Chelsea je youtuberka, ktorá sa rozhodla svoje prvé cestovateľské video venovať práve Parížu. Pripravte sa na dokonale vyzerajúce makrónky, jedlá, šampanské, ale aj testovanie masiek na tvár značky Sephora, ktoré sa Cocoa rozhodla vyskúšať.

Horizon33_2017 4 4_15 20 0
https://www.youtube.com/watch?v=gpDpN44mky0

Nebojte sa, nebude núdza ani o návštevu Eiffelovej veže, Champs Elyseés a typických francúzskych ulíc, ktoré vás presvedčia ku rýchlej kúpe letenky do tejto krásnej metropoly plnej života a krásy.

Poďte ešte do Barcelony

S Poľskou youtuberkou Paulinou Plandowskou. Čaká vás prehliadka hotelovej izby, jedla, temperamentných španielskych ulíc a pamiatok. Vďaka nej a jej spoločníčke dostanete na Španielsko chuť raz dva. A aj keď Paulina nemá veľa videí, toto z Barcelony nás naozaj poriadne chytilo.

Horizon33_2017 4 4_15 21 53
https://www.youtube.com/watch?v=I4JKZ7BuCa4

Veríme, že sa s rovnakou rýchlosťou pustíte do sledovania tohto výnimočného mesta a mladého človiečika Pauliny.

Apríl je už v plnom prúde. Rovnako aj príjemné teploty. Už viete, do akej metropoly sa vyberiete?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom