Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Srbský pár sa snažil o dieťa viac ako 20 rokov. Keď sa im to podarilo, muž rodinu opustil.

Bez nazvu 5.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

60-ročná Atifa Ljajič a jej manžel Serif Nokic (68) zo Srbska sa snažili mať dieťa viac ako 20 rokov. Keď si už nikto nemyslel, že je to možné, stal sa zázrak. Atifa nedávno porodila zdravé dievča, v ten istý deň ju však manžel opustil a tvrdil, že vychovávanie dieťaťa v jeho veku by poškodilo jeho zdravie.

Atifa Ljajič je druhá najstaršia matka v histórii Srbska. Snažila sa otehotnieť viac ako dve desaťročia, ale všetky pokusy, ktorými prešla, sa ukázali ako neúspešné. Počas posledných niekoľkých rokov sa pokúsila otehotnieť päťnásobným oplodnením a posledným pokusom sa jej to podarilo. Bol to najšťastnejší deň života Atify. Len o niekoľko hodín neskôr jej však manžel oznámil, že ich opúšťa, pretože vychovávanie dieťaťa vo veku 68 rokov by poškodilo jeho zdravie.

Zena 5.jpg
Foto: www.imgur.com

Serif si uvedomil, aké ťažké bude bývanie s dieťaťom po tom, ako sa im narodila krásna zdravá dcérka a začala plakať. „Predovšetkým som chorý muž, mám 68 rokov, som diabetik a mám slabé srdce,“ uviedol. „Nie je ľahké celú noc počúvať plač dieťaťa. Dostala to, čo chcela, teraz je šťastná.“

A keby to nebolo dosť kruté, muž nechce ani legálne zaregistrovať malú Alinu ako svoje dieťa, takže jej matka bude musieť všetko zvládnuť sama. Pár používal anonymného darcu spermií a Atifa hovorí, že nevhodné komentáre a neustály tlak zo strany Serifovej rodiny v Turecku nakoniec spôsobili, že ich muž opustil.

Babo.jpg
www.youtube.com

60-ročná matka dostáva iba skromný dôchodok a musí vyplatiť pôžičku, ktorú si vzala za svoje tehotenské ošetrenie. Napriek tomu, že to bude mať teraz ťažké, je stále v siedmom nebi, pretože má konečne svoje vytúžené dieťa.

„Vedela som, že to bude veľké riziko v mojom veku, ale moje jediné želanie v mojom živote bolo mať dieťa a to sa mi splnilo“, povedala Atifa. „Vôbec som sa nebála svojho života, Boh mi dal odvahu. Nikdy som sa necítila lepšie. Ak sa stane čokoľvek, ak Serif zostane alebo odíde, budem bojovať, aby som sa o Alinu postarala čo najlepšie. Budem žiť pre ňu sama“, dodala žena. „Viem, že to nebude jednoduché, ale stále si myslím, že sú dobrí ľudia, ktorí mi môžu pomôcť.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 21. júla 2017Zdroj www.odditycentral.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: