Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Srdcervúce želanie osamelého deduška: „Nájdite mi rodinu na Vianoce“

List.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Vianoce sú najkrajší sviatok v roku. V tento deň by nikto nemal zostať sám, ale užívať si krásne chvíle s rodinou. Nie každý však má tú možnosť.

Vianoce sú tradične oslavovaný sviatok s celou rodinou. Príbuzní cestujú z najvzdialenejších kútov krajín, aby slávili sviatok lásky spolu s dospelými a deťmi pri vianočnom stromčeku. Všetci ľudia, ktorí už nemajú bohužiaľ pri sebe nikoho blízkeho, sú si vedomí, akí osamelí budú v tento deň. Dôchodca z Berlína, ktorý je na tom rovnako, sa preto rozhodol, že si rodinu nájde.

Yalova 1931380_640.jpg
Foto: www.imgur.com

„Kde môže osamelý dôchodca, vdovec, osláviť Vianoce v malom kruhu?“  Tak znel inzerát, ktorý zavesil deduško na nástenku v miestnom supermarkete. Mladá žena si ho prečítala a rozhodla sa mu pomôcť. Odfotila si jeho prianie do mobilu a zverejnila ho na Facebooku.

A94b08cb0797b4af208a4da30db0195b.jpg
Foto: www.imgur.com

„Keď som si to prečítala, okamžite mi to zlomilo srdce. Možno sa nájde niekto, kto môže splniť túžbu jeho srdca … “ píše v príspevku s fotkou. A nádeje boli naplnené! Slová osamelého dôchodcu boli zdieľané stovky krát a žena rýchlo dostala správy od viac ako 30 rodín, ktoré by rady privítali deduška vo svojom rodinnom kruhu.

23622025_1676582459098044_3814287322570102446_n.jpg
www.facebook.com

Teraz má vdovec dokonca na výber, kde strávi Vianoce. V každom prípade, už nemusí byť doma sám a určite bude rád za svoju vianočnú náhradnú rodinu. „Deduško bude na Vianoce úplne naplnený, šťastný a spokojný!“ Hovorí šťastná mladá Berlínčanka, ktorej úsilie pomohlo zachrániť osamelé deduškove Vianoce.

Jednoducho krásne, koľko ľudí bolo pripravených otvoriť vdovcovi dvere a srdcia – toto je skutočný význam Vianoc!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 23. novembra 2017Zdroj www.heftig.club © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: