Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapík omylom kúpil svojej manželke príliš malé pyžamo a úplne jej to zmenilo život

Wrong size pyjama wife husband present coverimage2.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
imgur.com
reklama:
reklama:

Kupovať darčeky pre deti je jedna vec a kupovať ich pre dospelých, to je vec druhá. Zatiaľ čo kúpiť darčeky deťom môže byť celkom zábava, vybrať vhodný darček pre niekoho dospelého, to už môže byť hotová nočná mora. 

Tento chlapík sa podelil o príbeh, ktorý sa stal po tom, čo pred piatimi rokmi kúpil svojej manželke na Vianoce pyžamo, ktoré jej bolo malé. Ani netušil, čo týmto celým naštartuje.

Tu je celý príbeh:

Moja manželka a ja sme šťastne spolu už dvadsať rokov. Po troch deťoch a náročnej práci sme sa však trochu prestali o seba starať. A tri deti dokážu s telom spraviť tiež svoje. Keby to mali urobiť s mužským telom, tak by podľa mňa svet vymrel.

Pre mňa je chrumkavé arašidové maslo veľkou slabosťou a pred siedmimi rokmi som si uvedomil, že niečo nie je v poriadku vo chvíli, keď som prebehol pár metrov a nedokázal som lapiť dych. Začal som preto so sebou niečo robiť. No moja manželka sa o to nijako nezaujímala.

Veľmi ju ľúbim, no nijako som ju nevedel zapojiť do mojich aktivít. Keď som ju niekam volal, jej odpoveď znela: „Nepotrebujem ísť s tebou a s deťmi plávať, aby som znášala tie súdiace pohľady ostatných žien, ktoré sa budú čudovať, prečo si si ma zobral za manželku.“ A to v nej vyvolávalo ďalšiu depresiu, ktorú zaháňala jedlom. A nevedel som, ako mám tento začarovaný kruh narušiť.

Pred piatimi rokmi chcela moja žena na Vianoce nové pyžamo. Vedel som, že má nejaké vyhliadnuté, tak som sa pobral do obchodu. Predstavte si však, aká panika ma chytila, keď som si uvedomil, že neviem veľkosť oblečenia, ktorú nosí. Myslel som si, že mám v rukách vhodnú veľkosť, ale bál som sa jej kúpiť väčšie, ako nosí, a tak som pre istotu kúpil o číslo menšie.

Prišli Vianoce. Otvorila si darček a rozžiarili sa jej oči. Pozrela sa na veľkosť pyžama a spýtala sa ma, či si naozaj myslím, že toto je veľkosť, ktorú nosím. Zachvátila ma panika, no povedal som jej, že viem, že nosí inú veľkosť, ale keď som sa pozrel na pyžamo, zdalo sa mi, že je to presne jej veľkosť. So slzami v očiach prišla ku mne a povedala mi: „Veľa to pre mňa znamená, že ma vidíš takto. Ja samu seba tak totiž nevidím.“

Pyžamo do obchodu nevrátila ani ho nevymenila za väčšie, ktoré by jej sedelo. Nechala si ho a použila ho ako motiváciu. Začala sa zdravšie stravovať a viac sa hýbať. O päť rokov neskôr je brutálne sexi a volá ma cvičiť. Dokonca bez problémov ide plávať v dvojdielnych plavkách, čo som si predtým nevedel predstaviť. A je nesmierne šťastná.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 18. októbra 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: