Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena pila sedem rokov 4 energetické nápoje denne. Nežiaduce účinky jej teraz spôsobujú veľké problémy.

Energydrink.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Energetické nápoje sú veľmi populárne, no keď to človek preženie, môže na to nepríjemne doplatiť a zaznamenať aj nežiaduce účinky. Presne ako táto mladá žena.

Vedci dlho varujú o spotrebe energetických nápojov a to dokonca aj v malých dávkach, pretože tieto nápoje sú veľmi nebezpečné pre naše zdravie a ich škodlivosť vážne ovplyvňuje naše telo. Obsahujú vysoké množstvo kofeínu, čo negatívne ovplyvňuje priamo krvný systém. Vzhľadom k ich obsahu tiež môžu viesť k vážnej závislosti, ktorá sa lieči rovnako ako drogová závislosť. Energetické nápoje pre ženy, ale aj pre mužov, sa vyrábajú a predávajú po celom svete a veľmi ľahko im ľudia dokážu podľahnúť. Platí to aj u nás na Slovensku a nemyslite si, že vás zachráni, ak sa budete spoliehať len na tie najlepšie značky na trhu.

Energy drink cans
www.thinkstockphotos.com

Dion bola „narkomanka“ čo sa energetických nápojov týka a dnes prežíva hotové peklo. A preto sa rozhodla otvorene hovoriť o katastrofe, ktorú si sama spôsobila. Toto veľké množstvo „energeťákov“ denne jej spôsobilo vážne problémy so srdcom, rovnako ako slabosť. Tu už išlo doslova závislosť.

Nežiadúce účinky spôsobili, že musí mať Dion na tele 24 hodín denne pripnuté drôty, ktoré monitorujú jej zdravie. Radí rodičom, aby zakázali svojim deťom piť tieto nápoje. Verí, že by mali byť dokonca úplne odstránené z trhu. Kým ich Dion pila, prestala tiež jesť a schudla. Aj napriek tomu, že sa jej podarilo schudnúť, teraz cíti nechuť voči niektorým potravinám a má veľa zdravotných problémov.

Veľké množstvo energetických nápojov vám môže veľmi uškodiť.

Fb27253419fc7c350a30744da2d2ae7c.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Takže si dávajte naozaj veľký pozor na svoje zdravie a hlavne na to, čo pijete. Pretože okrem závislosti na „energeťáky“ si môžete privodiť aj vážne zdravotné problémy, ktoré vám za to naozaj nestoja. Ak nechcete skončiť podobne, stavte na domáci recept. Ako si vyrobiť vlastný energetický nápoj sa dozviete tu: Máte radi energetické nápoje? Takto jednoducho si ho vyrobíte aj doma!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 25. mája 2017Zdroj www.naturalmedicinebox.net © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: