Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Stačila len chvíľa a mohlo sa stať nešťastie. Otec však duchaprítomne zasiahol a video je hitom internetu!

Desktop11.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Delbert Latham a jeho šesťročný syn Kaysen boli spolu v Texase v zábavnom parku. Malý Kaysen mal odvahu ísť na veľkú horskú dráhu a jeho otec si povedal, že syna počas jazdy natočí na mobil. Stalo sa však niečo, čo by asi nechcel zažiť nikto…

Mal to byť zážitok, na ktorý bude jeho syn dlho spomínať. A veru aj bol! Keď sa horská dráha dostala na najvyšší bod a mala ísť prudko dole, bezpečnostný pás, ktorým bol malý Kaysen pripútaný, zrazu povolil. No a malý Kaysen sa takmer zošmykol na podlahu vozíka, v ktorom sedel aj so svojim otcom.

Ten však našťastie duchaprítomne zasiahol a syna zachytil a už ho počas celej jazdy nepustil. Ihneď po jazde išiel Delbert za bezpečnostným pracovníkom a povedal mu, čo sa stalo. Pracovník však Delbertovi povedal, že v poslednom čase sa bezpečnostné pásy nejako kazia, a to, samozrejme, otca šesťročného chlapca poriadne naštvalo.

„Keď sa to stalo, okamžite som Kaysena zachytil a som naňho hrdý. Nezačal panikáriť a nepokúšal sa hýbať. Čakal nás ešte jeden prudký zostup nadol, tak som ho musel poriadne držať,“ povedal otec. Po incidente bol vozík, v ktorom sa viezol Delbert a jeho syn, odstránený a všetky bezpečnostné pásy pracovníci skontrolovali. Chlapec mal obrovské šťastie, že vedľa neho sedel jeho pohotový otec.

https://youtu.be/t7rN_uWJlNA

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 2. mája 2016Zdroj youtu.be © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: