Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Známa horská dráha “ The Smiler“ sa pokazila počas jazdy. Ľudia viseli a báli sa.

Crqsw7xxyaa_bel.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: twitter.com
reklama:
reklama:

Obľúbená horská dráha „The Smiler“ má v poslednom čase samé problémy. Za posledný rok sa už pokazila dvakrát!

The Smiler je oceľová horská dráha, ktorá sa nachádza v Alton Towers v Staffordshire, Veľká Británia. No opäť sa tu stala nehoda, pričom boli ohrozené ľudské životy. Pretože práve počas jazdy sa pokazila dráha a ľudia na nej ostali visieť.

Viezli ste sa už na nej aj vy?

Draha.jpg
twitter.comFoto: twitter.com

Smiler horská dráha sa pokazil iba šesť mesiacov po tom, čo bola znovu otvorená po havárii počas jazdy. Dva vozne plné ľudí boli v prevádzke v čase, kedy sa dráha pokazila. Jeden ostal zvislo visieť, druhý smeroval nahor. Video natočil návštevník a ukazuje hasičov a záchranné zložky, ako začali s evakuáciou osôb.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Hovorca parku povedal, že horská dráha bola evakuovaná a v súčasnosti zatvorená pre hostí. „Vzhľadom k tomu, že zdravie a bezpečnosť našich klientov je našou prioritou, dráha zostane uzavretá, zatiaľ čo technický tím záležitosť prešetrí.“

Ľudia boli šokovaní, že sa opäť táto dráha pokazila počas jazdy.

Drahaa.jpg
twitter.comFoto: twitter.com

Našťastie tentokrát nedošlo k žiadnym zraneniam. No na tejto horskej dráhe už boli vážne nehody. Minulý rok tiež počas jazdy narazili dva vozne do seba a dvaja chlapci v jednom vozni utrpeli natoľko vážne zranenia, že im museli amputovať obe nohy. Preto je šťastie, že sa teraz nikomu nič nestalo.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 1. septembra 2016Zdroj metro.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: