Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Status tejto ženy sa stal hitom internetu. Toto zdieľajú na Facebooku tisícky ľudí.

11209416_1086162664727791_8226446411429678602_n 1.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Novinárka Emily Bingham zverejnila na svojom Facebooku status, ktorý zazdieľalo už viac ako 70-tisíc ľudí! Čo takého napísala, že to oslovilo toľko ľudí?

Nuž, Emily nenapísala nič, čo by si nemyslelo množstvo slobodných či vydatých žien. Jej slová boli také trefné a výstižné, že sa s nimi mnoho žien stotožňuje.

Mladá novinárka vo svojom statuse upozornila na problém súčasnosti – každý (až na svetlé výnimky) sa dnes stará do toho druhého a do vecí, do ktorých ho nič nie je.

Veď to mnoho bezdetných žien dobre pozná z vlastnej skúsenosti. Ak žiješ už niekoľko rokov s frajerom, počuješ pri každej návšteve u rodičov či u babky otázku: „Kedy budem babičkou?“ alebo „Zuzka od susedov už porodila, kedy sa ja dočkám?“ Jasné, vieme, že to nemyslia v zlom, ale keď to počuješ už po desiaty raz, začne ti to liezť na nervy.

Horizon33_2015 10 2_11 30 49.png
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Pre zvedavcov má Emily takýto odkaz: „Ahojte všetci. Takže teraz, keď som zaujala vašu pozornosť touto fotkou dieťaťa z ultrazvuku, ktorú som si práve vygooglila, chcem vám niečo oznámiť. A to, že akékoľvek reprodukčné plány na plodenie detí iných ľudí vás vôbec nemusia zaujímať. Nič vás do toho nie je! Skôr, ako sa spýtate mladých manželov, kedy si konečne založíte rodinu…ako sa spýtate rodičov s bábom, kedy bude mať dieťa bračeka alebo sestričku…než sa spýtate slobodného tridsiatnika alebo tridsiatničky, kedy bude mať dieťa…neviete, či  vaša na prvý pohľad nevinná otázka nevyvolá smútok, bolesť, stres či frustráciu. Samozrejme, pre niekoho to nemusí nič znamenať, ale môžem vám povedať, že už z vlastnej skúsenosti, alebo skúsenosti priateľov a známych, že sa to deje. Či už chcete byť prarodičmi alebo len máte dobre mienené rady pre člena rodiny, či ste zvedavý sused, nič vás do toho nie je! Len sa spýtajte, či je niekto z týchto otázok nadšený, Ak ide o vášho blízkeho človeka, ani sa nemusíte pýtať, povie vám to sám. Ak ste príliš zvedavý, seďte, čakajte a nechajte ho, nech urobí vlastné rozhodnutie, na ktoré je pripravený.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 12. januára 2019
reklama:
reklama:
reklama: