Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelná bábika Annabelle je reálna! Jej skutočný hrôzostrašný príbeh nechceš poznať…

Horizon33_2014-9-30_11-1-51
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Takáto bábika skutočne existovala…

Tak, ako horor Conjuring, ktorý nadväzuje na Annabelle, aj nový horor je založený na skutočných spisoch známych vyšetrovateľov paranormálnych javov Eda a Lorraine Warrenovcov. Samozrejme, tvorcovia film miestami „prikrášlili“, no je založený na skutočnosti. A ako to teda bolo so strašidelnou bábikou?

V roku 1970 dostalo mladé dievča menom Donna od svojej mamy k narodeninám bábiku. Donna v tom čase študovala ako zdravotná sestra a žila v malom byte so spolubývajúcou Angie. Okrem toho ich byt často navštevoval priateľ menom Lou.

desktop-1411757142

Niekoľko dní po tom, čo si Donna priniesla do bytu bábiku od mamy, začali sa diať podivné veci. Mladé ženy napríklad nachádzali bábiku na miestach, kam ju nedali. Najskôr to boli len také malé zmeny polohy bábiky, no postupne sa akoby presúvala z jednej strany izby na druhú. Jedného dňa Donna a Angie odišli z bytu a bábiku nechali na gauči a keď sa vrátili domov, bábika sedela v Donninenj posteli za zatvorenými dverami jej spálne!

Ich priateľ Lou mal z bábiky zlý pocit, zdalo sa mu, že je v nej zlo. No dievčatá na také veci neverili. Neskôr sa po byte začali objavovať pergamenové papieriky s nápismi „Pomôž nám.“ A aby to bolo ešte viac strašidelné, nikto v byte takýto typ papiera nemal.

desktop-1411757324

Situácia sa stupňovala – v jednu noc, keď sa Donna vrátila domov, Annabelle sedela na jej posteli s rukami od červenej tekutiny, ktorá akoby vychádzala zvnútra bábiky. Po tejto skúsenosti sa Donna rozhodla zavolať médium, človeka, ktorý má skúsenosti s nadprirodzenými javmi. Tento človek zistil, že na mieste, kde teraz bývajú, bolo kedysi len pole. A na tomto poli našli mŕtve dievčatko menom Annabelle Higgins. A keď jej duch zistil, že v dome je bábika, akoby do nej vošiel, pretože sa vraj pri Donne a Angie dievčatko cítilo bezpečne.

annabelle__span

Mladé ženy sa rozhodli, že jej to dovolia, a vtedy nastal zlom! Lou mal strašidelné sny s Annabelle, v ktorých ho v spánku napádala. Z Donninej izby sa ozývali podivné zvuky, no keď ju otvorili, nič sa tam nedialo – videli len bábiku sediacu na posteli. A aby toho nebolo málo, na tele Loua sa objavili škrabance a modriny od malých ručičiek! Preto sa Donna rozhodla zavolať kňaza, ktorý jej odporučil manželov Warrenových.

Kňaz vykonal exorcizmus a Warrenovci vedeli, že bábika je posadnutá. Zobrali ju z bytu preč a zamkli ju v špeciálnej skrinke, kde je údajne zamknutá dodnes…

Ak sa aj po tomto príbehu horor Annabelle chceš pozrieť, do našich kín sa dostane už 2. októbra.

Myslíš, že príbeh o bábike sa skutočne stal alebo na takéto príbehy neveríš?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 30. septembra 2014Zdroj badassdigest.com, flickr.com, youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: