Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Študentka sa pokúsila o samovraždu. Našťastie to prežila a tak jej a ďalším žiakom napísala profesorka listy, ktoré ich dojali k slzám.

13230211_10209526624988579_7875829105940423608_n – kopia.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Vďaka tejto profesorke si veľa študentov uvedomilo, že sú výnimoční. Palec hore!

Jedného dňa na Rampart High School mali rodičovské združenie. Profesorka sa pýtala jednej mamičky, prečo jej dcéra vynechala toľko hodín v škole. Vysvetlenie ju veľmi šokovalo, keď sa dozvedela, že žiačka sa pokúsila o samovraždu, no našťastie jej to polícia prekazila a nachádza sa práve v nemocnici.

https://www.facebook.com/bdarras/photos?source_ref=pb_friends_tl
www.facebook.com

Tento čin študentky inšpiroval profesorku k jednému úžasnému činu. Chcela tým dosiahnuť, aby tak mladí ľudia nemysleli na samovraždy, ale vážili si svoj život. Preto sa rozhodla, že nielen Brittni Darras, ktorá sa o to pokúsila, ale aj zvyšným vyše 100 študentom napíše list.

https://www.facebook.com/bdarras/photos?source_ref=pb_friends_tl
www.facebook.com

Každý list bol iný. Každý vystihoval samotného žiaka, jeho správanie, jeho vlastnosti, ale pointa bola vždy rovnaká. Aby si všetci uvedomili, akí sú výnimoční a na tomto svete dôležití. Že každý z nich je osobnosť a chýbali by veľmi veľa ľuďom na tomto svete. Nielen Brittni vyhŕkli slzy do očí po prečítaní listu. Všetci žiaci si uvedomili, čo im profesorka chcela ukázať a boli jej vďační.

https://www.facebook.com/bdarras/photos?source_ref=pb_friends_tl
www.facebook.com

Profesorka opísala Brittni v liste ako priateľskú, inteligentnú, krásnu, sebavedomú, mladú žena. Ona sa na to otočila k mame a so slzami v očiach jej povedala: „Ako môže niekto hovoriť také pekné veci o mne? Nemyslela som si, že by som niekomu chýbala.“ Profesorke trvalo dva mesiace, kým napísala všetky listy, ale stálo to za to a teraz vďaka nej si mnoho žiakov uvedomilo veľmi dôležitú vec v živote. A tou je, akí sú výnimoční a dôležití pre svoje okolie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 10. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: