Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Študentka upozornila na špinavú vodu v škole. Takúto reakciu vedenia však nikto nečakal!

Voda 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Dievčina chcela upozorniť na špinavú vodu a na oplátku ju v škole suspendovali! 

Hazel Juco sa chystala si umyť ruky v škole, keď si všimla niečoho trochu zvláštne. Voda, ktorá prúdila z drezu, bola jasne hnedá a nechutná.

Študentka bola pochopiteľne naštvaná a zverejnila fotografiu hnedej vody na sociálnej sieti. Juco pripúšťa, že jej škola má často málo peňazí a dúfala, že niekto uvidí jej fotografiu a daruje škole nejaké peniaze, aby mohli  vyriešiť tieto problémy.

Juco.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Avšak namiesto toho, aby sa jej podarilo získať pomoc, bola zavolaná do riaditeľne. Ukázalo sa, že Juco bola suspendovaná na tri dni kvôli nesprávnemu použitiu svojho mobilného telefónu. Študentka bola zmätená, keď videla, ako desiatky dievčat v jej veku pridávajú svoje selfie zo školy na internet. Bola pochopiteľne naštvaná za nespravodlivosť.

Mobiol.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

To, že sa zameriava na aktuálny problém školy (špinavú vodu) a pokúša sa ho vyriešiť, ju dostane do problémov? Našťastie táto udalosť bola tak nespravodlivá a smiešna, že jej príbeh sa veľmi rýchlo šíril. Správca škôl poslal inštalatéra, aby vyriešil problém a okamžite zrušil trojdňové suspendovanie študentky.

Absurdné potrestanie študentky, ktorá chcela škole pomôcť!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 27. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: