Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šaty, ktoré rozhádali internet, sa dostali do reklamy! A konečne sú nejako prospešné!

the dress
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Organizácia Salvation Amy z Južnej Afriky využila popularitu celosvetovej dilemy známej pod názvom #thedress a prišla so silnou kampaňou, ktorá upozorňuje na problém týraných žien. 

Tento týždeň riešil celý svet farbu šiat, ktoré nakoniec aj tak väčšina ľudí zhodnotila len ako škaredé. Hádanka však bola rozlúštená – ich farba bola v skutočnosti modro-čierna, nie bielo-zlatá, ako si mnohí mysleli. Mimochodom, výrobcovia vďaka mediálnemu boomu vyrobili naozajstné šaty v bielo-zlatej.

Popularitu šiat využila aj juhoafrická organizácia, ktorá pomáha týraným ženám. Na Twitteri zverejnili svoju novú reklamnú kampaň. V hlavnej úlohe je modelka v ozajstných bielo-zlatých šatách s výraznými (modro-čiernymi) modrinami. Tvorcovia sa pýtajú: „Prečo je také ťažké vidieť čiernu a modrú? Jedinou ilúziou je myšlienka, že to bola jej voľba. Jedna zo šiestich žien je obeťou násilia. Zastavme násilie páchané na ženách.“ 

Vďaka šatám sa podarilo organizácii vzbudiť celosvetovú mediálnu pozornosť, a tak aj táto smiešna roztržka ohľadom farby šiat splnila svoj účel.  *good*

šaty
twitter.comFoto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 8. marca 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., twitter.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: