Svalovec The Rock ako Mitch Buchannon? Herec potvrdil natáčanie filmu Pobrežná hliadka!

Zdieľať
Dwayne Johnson
Dwayne Johnson, star of the upcoming film "Hercules," poses before the Opening Night Presentation from Paramount Pictures at CinemaCon 2014 on Monday, March 24, 2014, in Las Vegas. (Photo by Chris Pizzello/Invision/AP)

Fanúšikovia obľúbenej Pobrežnej hliadky sa majú na čo tešiť! V roku 2016 si budú môcť pozrieť filmovú verziu tohto kultového seriálu.

Natáčanie potvrdil  herec
1171628_312447565601716_634708225_n

A tak sa môžeš tešiť na tohto svalovca pobehujúceho v legendárnych červených šortkách.Scenár k pripravovanému filmu dostal na starosť Justin Malen a o réžiu sa postarajú Sean Anders a John Morris, ktorí napísali scenár k úspešnej komédie My sme Millerovci.

Štyridsaťdvaročný The Rock, vlastným meno Dwayne Johnson, odštartoval svoju kariéru vďaka filmu Múmia. Úloha kráľa Škorpióna mu priniesla úspech a množstvo fanúšikov, a tak sa zaradil medzi novodobých filmových akčných hrdinov. Zahral si vo filmoch Vitajte v džungli, Hercules, Pot a krv či Rýchlo a zbesilo. Okrem pripravovanej Pobrežnej hliadky ho v roku 2016 uvidíte v treťom pokračovaní filmu G.I. Joe.

Tešíš sa na film Pobrežná hliadka? Myslíš si, že bude mať úspech?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom