Svalovec The Rock sa pochválil na sociálnej sieti svojou treťou dcérkou

Zdieľať
Rock.jpg

The Rock, vlastným menom Dwayne Douglas Johnson, je americký profesionálny wrestler a herec. Len pred pár hodinami sa pochválil novým prírastkom do rodiny.

The Rock nie je len kopa svalov. Je to sympatický a najmä hrdý otecko nielen svojej novonarodenej dcérky. Jeho tretia dcéra sa volá Tiana Gia. To, že sa stal trojnásobným otcom oznámil svojím fanúšikom na Instagrame krásnou fotografiou.

„Počas celého môjho života som bol vychovaný a obklopený silnými milujúcimi ženami, ale po tom, čo som sa zúčastnil pôrodu mojej tretej dcéry, je ťažké vyjadriť novú úroveň lásky, rešpektu a obdivu, ktoré mám pre @laurenhashianofficial a všetky mamy a ženy vonku“, napísal Dwayne ku fotografii.

A pokračoval: „A moja tretia a najmladšia dcéra Tiana Gia – ako som to urobil, keď sa narodili tvoje dve staršie sestry Simone Alexandra a Jasmine Lia, máš moje slovo, budem ťa milovať, chrániť, sprevádzať a rozosmievať po zvyšok môjho života. Váš bláznivý otec má veľa zodpovedností a nosí veľa klobúkov v tomto veľkom svete, ale ja budem vždy ten, kto bude na vás najviac hrdý.“

The rock.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom