Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najdojemnešie foto hrdého otca: Šmahel ukázal maličkú Emmu. Je to bojovníčka

Martin Šmahel s jeho Emmkou
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zdroj: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Bojuje ako levica. Predčasne narodená dcérka Martina Šmahela si už na začiatku svojho života prežila viac, ako niekto zvládne za niekoľko rokov. Nielenže na svet prišla s predstihom niekoľko mesiacov, pri prevoze na vyšetrenie sanitka, v ktorej sa nachádzala aj maličká princezná havarovala a lekári bojovali o život dcérky známeho fitnes trénera. Prognózy pritom boli všelijaké a nikto netušil, či to Emka zvládne. Ukázala sa však ako veľká bojovníčka.

Šmahel sa totiž pochválil na sociálnej sieti fotkou, kde drží svoj poklad v náručí a popísal aj aktuálnu situáciu, ako to s jeho dcérkou vyzerá. „Rastieme, dýchame, papáme, odolávame, veríme, dávame si navzájom energiu a tešíme sa všetci spolu ako rodina,“ napísal pod fotku, kde je s Emkou v nemocnici a drží si ju nežne na hrudi. Dcérka sa narodila predčasne v 26. týždni tehotenstva a vážila iba 800 gramov. Šmahel spoločne s partnerkou Beátou však od začiatku verili, že sa z problémov dostane a všetko bude v poriadku. A nasvedčujú tomu aj slová samotného Šmahela.

„Život nám prináša skúšky, ktoré naše cesty nasmerujú podľa našich rozhodnutí. My sme strojcami svojho osudu, šťastia a spokojnosti. Dôležité je to, ako sa rozhodneme myslieť a konať, či zabojujeme v ťažkých chvíľach a vydáme sa svojou vlastnou cestou. Nenechajte si do svojho života kecať od druhých. Každý si ho riadime sami a sme zaň zodopvední. Toto malé dievčatko ma toho tak veľa naučilo, a pritom je so svojimi 1200g len necelé 2 mesiace na svete. V skutočnosti tieto slová cezo mňa píše Emka. Ona nám ukazuje, že tu chce byť s nami a prelieza všetky prekážky ako silný leopard. A my ju v tom silno povzbudzujeme,“ dodal ešte exmanžel moderátorka Miriam Kalisovej.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 20. augusta 2019
reklama:
reklama:
reklama: