NAJKY NEWS: Uniklo vám niečo za posledný týždeň? Povieme vám o tom...

Zdieľať
Tomáš Maštalír, Katka Knechtová a Richard Stanke

Posledný týždeň bol na udalosti naozaj poriadne pestrý. Jedno nové dieťa v šoubiznise, tajná svadba už o týždeň, okradnutá speváčka, drogová kauza, ale aj verdikt v prípade podnapitého herca. Uniklo vám niečo z týchto kauzičiek? My vám ich priblížime v týždennom súhrne, ktorý vám budeme prinášať každú sobotu. NAJKY NEWS sú tu a povedia vám to najdôležitejšie, čo sa na Slovensku udialo zo sveta šoubiznisu, športu, či politiky.

1.Okradnutá Knechtová

Slovenskúm speváčku Katarínu Knechtovú netreba nikomu zvlášť predstavovať. Jej hity pozná zrejme každý, kto má v aute zapnuté rádio, nedávno porotcovala v speváckej šou SuperStar a práve táto súťaž jej do života priniesla aj lásku. Keby však vtedy vedela, čo jej exmilenec Peter Borkovec pripraví za krušné chvíle, asi by si dvakrát románik s o 19 rokov mladším zajačikom rozmyslela. V pondelok totiž preletela médiami správa, že ju mal práve jej bývalý partner okradnúť o poriadny balík peňazí. Dokopy sa mala škoda na Knechtovej majetku vyšplhať na neuveriteľných 20 000 eur. Medzi ukradnutými vecami mali byť aj šperky. Borkovec navyše skončil na psychiatrickej klinike, kde by sa mal liečiť zo svojich démonov, medzi ktorých patrí napríklad alkohol.

2. Truban a drogy

Michal Truban
Foto: SITA

Zrejme najväčšou kauzou tohto týždňa je drogová kauza šéfa Progresívneho Slovenska Michala Trubana. Jeho verejné priznanie z roku 2013 na prednáške pre študentov vysokej školy vyvolalo doslova vlnu nevôle a útokov na mladého politika. Ten hovoril o užití marihuany, vládna koalícia však jeho prešľap využila a doslova mu to dala vyžrať. Samotný Truban sa snažil z celej kauzy vykľučkovať a nemal problém o svojom prúsere z minulosti hovoriť. „“Hovorím úprimne aj o mojej skúsenosti s marihuanou. Konkrétne v tom videu hovorím o zlom stave, ktorý prichádza po opadnutí jej účinku. Zdieľal som túto skúsenosť aj na prednáškach o podnikaní, aby si mladí ľudia nemysleli, že marihuana vyrieši ich problémy,“ povedal Truban. Podľa viacerých politológov túto kauzu ustojí. Či to tak bude, ukážu budúcoročné voľby. Isté však je, že politický boj sa začína poriadne z ostra a o nejakej uhorkovej sezóne medzi politkmi nemôže byť ani reči…

3. Maštalír otcom

Konečne. Slovenský herec Tomáš Maštalír sa stal prvýkrát otcom. Potom, ako sa v tajnosti oženil, v ešte väčšej tajnosti porodila jeho manželka Kristína dcérku. Informáciu ako prvý priniesoltýždenník Šarm. Dcérka dostala meno EMMA a na svet mala prísť už pred viac ako týždňom. Presne 24. júla. Hercovi sa tak podaril poriadny husársky kúsok, kedy utajil narodenie svojho prvého potomka. Obom rodičom blahoželáme.

4. Tajná svadba prominentnej fotografky

Ako NAJKY včera informovali ako prvé, fotografka celebrít Petra Ficová sa bude vydávať. Na honosnej svadbe s Martinom Rehákom, synom podnikateľov Márie a Ladislava Rehákovcov, bude takmer 500 hostí. Pre svoj veľký deň si zvolili rodinné sídlo Nandin dvor. „Martin s Petrou budú mať na svadbe asi 500 hostí. Vybrali si práve toto miesto, pretože to patrí Rehákovcom a je tam naozaj súkromie, navyše hostia majú prísny zákaz dávať zo svadby čokoľvek na sociálne siete. Chcú si proste svoj deň užiť vo veľkom štýle a bez toho, aby ktokoľvek dal niečo skôr von, ako budú chcieť oni,“ prezradil nám dobre informovaný zdroj z prostredia rodiny právnika Martina Reháka.

Petra Ficová
Petra Ficová s manželom Martinom Rehákom Foto: www.imgur.com

5. Richard Stanke pozná svoj trest

Pred tromi mesiacmi sadol za volant so zostatkovým alkoholom. Spôsobil menšiu autonehodu, kedy svojim vozidlom vošiel na obrubník kruhového objazdu. Reč je o Richardovi Stankem, obľúbenom hercovi, ktorému vtedy namerali 0,75 promile v krvi. Odobrali mu vodičák, zaplatil pokutu 700 eur a dnes už vie, že bez vodičkého oprávnenia sa bude musieť zaobísť až osem mesiacov. Keďže sa do trestu započítava aj čas, ktorý už ubehol od mája, o pár týždňov môže požiadať o jeho navrátenie.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom