Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tak to je skalný fanúšik! Chlapík si nechal postaviť repliku domu Simpsonovcov!

TV Critics Watch-The Simpsons
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
In this photo released by Fox, Homer explains why he wants to bring back the annual 4th of July fireworks display, after it's cancelled for budget reasons, in the "Yellow Badge of Cowardge" Season Finale episode of "The Simpsons," in May 2014. The full 25-year run of "The Simpsons" will arrive on cable channel FXX with a summer marathon, to be paired this fall with a digital extravaganza that could turn other TV shows yellow with envy. "I'm not going to over-promise, but I think this website will provide you with affordable health care," longtime "Simpsons" executive producer Al Jean told a TV critics' meeting Monday, July 21, 2014. (AP Photo/Fox)
reklama:
reklama:

Replika domu slávnej žltej rodinky bude stáť neďaleko Moskvy. 35-ročný majiteľ, ktorý si želal zostať v anonymite, sa doň nasťahuje aj s manželkou a dieťaťom.

Technický riaditeľ z Ruska je zrejme obrovským fanúšikom kultového seriálu Simpsonovci. Rozhodol sa, že bude žiť v dome, ktorý je dokonalou replikou domu žltej rodinky. Repliku si nechal postaviť neďaleko Moskvy a plánuje sa tam nasťahovať s manželkou a dieťaťom.

Horizon33_2015-1-22_12-47-29
Takto vyzerá replika domu Simpsonovcov, ktorú postavili ešte v roku 1997 v USAFoto: www.imgur.com
Horizon33_2015-1-22_12-47-22
V americkej replike nechýba ani typický gaučFoto: www.imgur.com

Rusa, ktorý si želal zostať v anonymite, originálne bývanie bude stáť viac ako 65-tisíc eur. Informácie o zaujímavej stavbe zverejnila stavebná firma Nanokarkas, ktorá bude stavbu realizovať.

Horizon33_2015-1-22_12-47-6

Nebude to však prvá napodobenina domu rodinky Simpsonovcov. V roku 1997 postavili jeho presnú kópiu architekti z americkej firmy Kaufman and Broad Home Construction. Dom bol určený ako výhra do súťaže, ktorú organizovala televízia Fox a Pepsi. Ako môžeš vidieť na fotkách, dom bol perfektnou kópiou premyslenou do posledného detailu.

Horizon33_2015-1-22_12-47-14

Výherca súťaže sa však do domu odmietol nasťahovať a zvolil si radšej peňažnú výhru. Ktovie, či niekedy uvidíme aj to, ako vyzerá replika simpsonovského sídla neďaleko Moskvy…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 22. januára 2015Zdroj telegraph.co.uk, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., Titulná: SITA/AP, v texte: Kaufman and Broad Home Construction
K téme
reklama:
reklama:
reklama: