Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tak to je sila! Neuveríš, akú mastnú sumu peňazí odmietla táto žena z rozvodu!

Harold Hamm, Sue Ann Hamm
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
FILE - In this April 24, 2012 file photo, Continental Resources CEO Harold Hamm and his then wife Sue Ann Hamm attend the TIME 100 gala, celebrating the 100 most influential people in the world, at the Frederick P. Rose Hall in New York. Sue Ann, now the ex-wife of multibillionaire energy tycoon Hamm, plans to appeal a court ruling that awarded her nearly $1 billion in a divorce settlement, according to her attorney. An Oklahoma County judge awarded $995.4 million this week to Sue Ann, who was married for more than 20 years to the Continental Resources Inc. CEO before she filed for divorce in 2012. (AP Photo/Evan Agostini, File)
reklama:
reklama:

Sue Ann Arnall je (takmer) bývalou manželkou oklahomského ropného magnáta Harolda Hamma. A vyzerá to tak, že môže kedykoľvek odmietnuť naozaj obrovské prachy!

Suma takmer 975 miliónov dolárov (približne 820 miliónov eur) nie je pre Sue Ann dosť dobrá! Verí totiž, že takéto množsto peňazí podhodnucuje jej cenu v manželstve. 26 rokov trvajúci zväzok mal pre ňu iste neuveriteľnú sumu.

Po konzultácii s právnikom sa Arnall rozhodla túto „dávku“ odmietnuť. Nechce totiž riskovať zmarenie toho, aby sa mohla na súde odvolať. Podľa nej a jej právnikov bolo totiž v rozvodovej zmluve až 78 chýb. Na súde tiež argumentovala tým, že zmluva dovoľuje jej manželovi nechať si väčší podiel jeho majetku, ktorý jej právnici ocenili na 18 miliárd dolárov (asi 15 miliárd eur). Hammov osobný majetok však drasticky klesá z dôvodu klesajúcich cien ropy. No a rozvodové konanie môže trvať aj dva roky a viac.

Zaujímavý je aj spôsob, akým chcel miliardár svoju ženu vyplatiť. Vypísal jej šek na túto sumu a priložil ho k rozvodovým papierom. Potom ho už len skontroloval právnik, a šek je plne platný. Tak dúfaj, že ho ešte neroztrhal a doletí priamo k tebe :-D

https://www.youtube.com/watch?v=3w-FCRBUHG8

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor IvkaDátum 7. januára 2015Zdroj Buzzfeed, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: