Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tak toto bolo nepríjemné! Tínedžeri si pomýlili ľudský popol s kokaínom!

kokain drogy
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Trojica priateľov sa vlámala do domu a odniesla viacero predmetov vrátane popola majiteľovho zosnulého otca.

Polícia v meste St Peter’s v americkom štáte Missouri zadržala trojicu tínedžerov, ktorí sa vlani v novembri vlámali do jedného z domov a odniesli odtiaľ viacero predmetov vrátane popola majiteľovho zosnulého otca. Ako ukázalo vyšetrovanie, 17-ročný Devin M. Gesell a jeho mladší kamaráti popol v drevenej nádobe považovali za kokaín. Po jeho ochutnaní ale zistili, že nejde o drogu, a tak nádobu vyhodili počas jazdy autom z okna.

Tínedžeri si z domu odniesli aj peniaze, šperky, lieky na predpis a hraciu konzolu. Práve vďaka vystopovaniu IP adresy zariadenia sa polícii podarilo lokalizovať a identifikovať páchateľov. Podľa vyšetrovateľov tínedžeri poznali majiteľa domu a o jeho neprítomnosti vedeli na základe sociálnej siete Facebook, kde majiteľ napísal, že odchádza s rodinou z mesta. Gesell tiež uviedol, že počas prečinu sledoval okolie, zatiaľ čo jeho mladší spolupáchatelia boli v dome. Kým polícia Gesella obvinila, jeho priateľov odovzdala úradom zaoberajúcim sa mladistvými.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 11. marca 2015Zdroj SITA, © SITA 2015, ilustračná: freedigitalphotos.net
K téme
reklama:
reklama:
reklama: