Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Takto dopadlo 17 psíkov, ktorí neodolali pokušeniu včiel

Psi.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
instagram.com
reklama:
reklama:

Psy sú od prírody trochu viac zvedavé a potom to môže dopadnúť aj takto! 

Väčšina z nás psíkov miluje a má aspoň jedného aj doma. Ale tu si treba uvedomiť, že to nie je len hračka alebo nejaká vec. Pes je živé stvorenie, mal by byť členom našej rodiny a podľa toho by sme sa k nemu mali aj správať. Dať mu dostatok starostlivosti a lásky. Nie nadarmo sa hovorí, že pes je najlepší priateľ človeka. Verte, že vám tú lásku opätuje. Budete sa pri ňon cítiť bezpečne. Dokáže vycítiť, ak sa trápime, ak sme smutní alebo naopak veselí. Vtedy stojí pri našom boku a môžeme cítiť podporu práve od neho.

https://www.instagram.com/p/-yWVQ8CxrN/
www.instagram.com

Na druhej strane, psy sú veľmi zvedavé a vždy musia všetko vyskúšať, vyňuchať, vypátrať. Určite ste aj vy už videli, ako ich dokážu zaujať obyčajné lietajúce včely. No im ešte nedochádza, aké nebezpečenstvo to pre nich môže znamenať. Nuž tí, ktorí neodolali, skončili s trochu iným úsmevom na tvári. Presne ako nasledujúce fotografie domácich miláčikov, ktorí neodolali pokušeniu včiel. Dúfame, že sa žiadnemu nič vážnejšie nestalo.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 6. decembra 2016Zdroj www.thearcticfox.co.za/17-dogs-who-really-regret-eating-a-bee/#10. This dog who would really like to be left alone. © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: