Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento psík sa cítil taký opustený, že ušiel z dvora, aby mohol objať svojho najlepšieho kamoša

Dog escapes yard hugs best friend messy audi thailand 2 5967222e1d2c8__700.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Zoznámte sa s labradorom menom Messy, ktorý je stelesnením skutočného priateľa. A to nielen pre svojho majiteľa, ale aj pre tak trochu osamelého psíka menom Audi.

Audi žije na druhej strane ulice, na ktorej býva Messy. No a keď je majiteľ psíka v práci, psík zostáva niekoľko hodín sám každý deň a to sa mu nepáči a vyvoláva to v ňom takzvanú úzkosť z odlúčenia. A to je práve chvíľa, keď na scénu nastupuje Messy.

Dog escapes yard hugs best friend messy audi thailand 5 5967223462d80__700.jpg
www.facebook.com

„Keď sa Audi cíti osamelo a zavíja, vždy poviem Messymu, aby ho išiel pozrieť a porozprával sa s ním,“ povedala majiteľka Messyho. „Môj pes teda ide za Audi, občas zašteká, a tým ho akoby upokojil a Audi stíchne,“ dodala.

Dog escapes yard hugs best friend messy audi thailand 4 596722326ec6f__700.jpg
www.facebook.com

Nedávno mal Audi šancu poďakovať Messymu za jeho priateľstvo a ukázať mu, ako veľa preňho znamená. Husky ušiel z domu, keď jeho majiteľ zle zavrel bránku, a išiel pozdraviť kamoša Messyho.

Dog escapes yard hugs best friend messy audi thailand 3 596722309ade0__700.jpg
www.facebook.com

„Rozbehol sa k môjmu psovi a normálne sa objali,“ povedala Messyho panička, ktorá tento moment aj odfotila. Fotka sa stala virálnou a ukazuje nám, aká čistá a úprimná môže byť zvieracia láska.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 14. júla 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: