Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Takto sa jeden zamestnanec kaviarne odvďačil polícii za to, že ich chráni 24 hodín denne.

Policia.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Títo policajti ostali naozaj zaskočení, keď prišiel neznámy muž a dal im takýto darček!

Po explózii, ktorá otriasla cez víkend štvrťou Chelsea na Manhattane, boli pochopiteľne obyvatelia vystrašení. Kým však život šiel ďalej ako obvykle, vyšetrovanie a upratovanie v tejto oblasti stále prebiehalo.

Statoční členovia policajného a hasičského zboru pracujú nepretržite a hľadajú prípadných svedkov. A samozrejme ďalej chránia Newyorčanov pred nebezpečím. Ich úsilie a tvrdá práca rozhodne nezostala bez povšimnutia.

Prišiel mladík a veľmi policajtov prekvapil.

Polcajt.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Ich obetavosť a tvrdú prácu si všimol aj barista z neďalekej kaviarne. Muž, ktorý sa identifikoval len krstným menom Jermaine, pracuje v kaviarni Starbucks v blízkosti miesta činu. Má skutočne veľké srdce, pretože myslel na mužov zákona a priniesol im niečo, čomu nemohli uveriť.

Postupne im podával tašky plné kávy, pečiva a všetkého, čo majú na predajni a pomohlo by policajtom počas ich 24 hodinovej služby.

Priniesol im tašky plné nápojov a jedla.

Tasky.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Policajtov trochu zaskočilo toto úžasné gesto od mladíka, ale dlho neváhali. Uvedomili si totiž, že ľudia ich prácu skutočne vnímajú a vedia, že ich ochraňujú vo dne aj v noci. Preto milo a vďačne tento dar prijali od mladíka a určite to všetkým vylepšilo deň.

Pozrite si krásne gesto mladíka!

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 20. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: