Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tak takýto krutý obchod so zvieratami ste ešte nevideli! Ako to mohol niekto vôbec urobiť?

Cvbjr_hu8aeqg8o.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: twitter.com
reklama:
reklama:

Obchod so zvieratami nie je žiadnou novinkou. Ale takúto krutosť pri tom ste snáď ešte ani nevideli! 

Pre pytliakov platí – čím vzácnejšie zviera, tým väčší zisk. Indonézski colníci spoznali nedávno úplne nový rozmer obchodu zvierat, ktorý až trhá srdce. Papagáje v plastových fľašiach! Vzácny druh menom Kakadu Zlatochochlatý.

Na čiernom trhu sú tieto nádherné vtáky predávané za cenu 885 eur za jedno zviera. Ale to je len špička ľadovca. Ilegálne obchodovanie so zvieratami dosahuje odhadované tržby vo výške viac ako 20 miliárd € ročne. Prekvitajúci obchod so vzácnymi druhmi má však vážne dôsledky pre faunu a flóru. Až 13 vtáčím druhom spolu so sprievodnými poddruhmi v Indonézii teraz hrozí vyhynutie, čo je priamym dôsledkom pytliactva a nelegálneho obchodovania so zvieratami.

Je najvyšší čas, aby tieto zločiny pytliakov boli zastavené. Prvým krokom je, aby zlovestný obchod so zvieratami vyšiel na svetlo a kompetentní začali veci ihneď riešiť. Tieto úbohé zvieratá si to nezaslúžia.

Nevinné papagáje boli takto napchaté do fliaš :(

Cedc_nvwiaansdj.jpg
twitter.comFoto: twitter.com

Ako môže niekto urobiť niečo takéto :O

Cebtg pxiae3qxj.jpg
twitter.comFoto: twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 7. júna 2016Zdroj www.heftig.co © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: