Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Takýto talent sme ešte nevideli. Zaviazal si oči a dokázal niečo, čo mnohí nedokážeme ani s otvorenými očami.

Horizon33_2016 5 23_13 21 6.png
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

V šou Británia má talent sa objavil tento mladík, ktorý predviedol niečo, čo by sme asi nečakali. Expresne rýchlo poskladal niekoľko Rubikových kociek. A to nie je všetko! Flavian, ktorý je z Rumunska, mal pri tom zaviazané oči.

Keď sa Flavian postavil pred porotu britského talentu, povedal, že im chce ukázať svoju inteligenciu. „Toto bude niečo celkom iné, ale chcem vám ukázať, že som naozaj dobrý,“ povedal Flavian.

Potom im povedal, že ide poskladať tri Rubikove kocky so zaviazanými očami. A samozrejme, že sa mu to dokonale podarilo. Poslednú kocku poskladal dokonca len jednou rukou.

Horizon33_2016 5 23_13 23 11.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Porotcovia aj publikum boli z jeho talentu v poriadnom šoku a Simon Cowell chalana dokonca podozrieval, že nie je z tejto planéty. Samozrejme, že nasledovalo štyrikrát „áno“, a tak tento mladík s neobyčajným nadaním pokračuje ďalej.

Sme zvedaví, čo nám predvedie v ďalšom kole!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 23. mája 2016Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: