Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto 93-ročná babička poprosila ľudí na internete, aby jej poradili s výberom svadobných šiat

Horizon33_2017 6 5_12 7 47.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Nevesty to dobre poznajú – niekedy je mimoriadne náročné nájsť tie správne a pravé svadobné šaty. 93-ročná Sylvia Martin, ktorá sa chystá povedať svoje „áno“ 88-ročnému Frankovi Raymondovi, sa nevie rozhodnúť medzi štvoricou šiat. Poprosila preto ľudí z internetu o radu.

Príbeh sa začal vo chvíli, keď sa táto budúca nevesta z austrálskej Canberry vybrala na nákupy. A nie len tak hocijaké nákupy, ale chcela si kúpiť svadobné šaty. Vyskúšala si viacero šiat, no len štvoro z nich sa jej páčilo. Keďže sa nevedela rozhodnúť medzi týmito šatami, poprosila o radu internet.

Post sa dostal na Facebook a okrem iného sa z neho dozvedáme aj to, že Frank požiadal Sylviu o ruku niekoľkokrát. Stará dáma to však vždy odmietla, pretože si myslela, že prijať druhé priezvisko by bolo neúctivé voči jej zosnulému manželovi.

Pred rokom Sylvia ochorela a presťahovala so Canberry, aby bola blízko svojej rodine. Frank si vtedy pomyslel, že jeho nádeje sú stratené. Keď sa však Sylvia zotavila, vyhľadala Franka, ktorý žije v Adelaide. Presvedčila ho, aby sa presťahoval do Canberry a Frank tak o niekoľko mesiacov aj urobil a znovu sa spýtal Sylvie, či si ho vezme. A keďže sa Sylvia dozvedela, že si môže nechať po svadbe svoje priezvisko, súhlasila.

Svadba má byť už o mesiac, no a Sylvia stále nemá vybraté svadobné šaty. Ktoré by ste jej odporučili vy?

93 grandma choosing wedding dress sylvia martin 68 5932b3a7c42a1__605.jpg
www.facebook.com
Babyte b done 593290fb211cc__605.jpg
www.facebook.com
Babyte c done 593290fdea6f5__605.jpg
www.facebook.com
Babyte d done 593290ffc6013__605.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 5. júna 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: