Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto dojímavá svadobná fotka vám roztopí srdce. Krásne a smutné zároveň

Horizon33_2017 1 25_13 13 44.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Keď si Celia a Geff Kinzel povedali siedmeho januára svoje „áno“, bolo okolo nich okolo dvadsať najbližších príbuzných a priateľov. Napriek takémuto skromnejšiemu počtu mala ich svadba obrovské čaro.

Dvojica si svoje manželské sľuby vymenila v kaplnke detskej nemocnice v meste Columbus v americkom štáte Ohio. Toto nie je práve tradičné miesto na svadbu si zvolili nie celkom dobrovoľne.

Celia a Geff sú totiž rodičmi dvoch chlapcov – štvorročného Rowana a dvojročného Logana. A práve mladší z chlapcov ležal v nemocnici, kde podstupoval liečbu rakoviny. No a práve to bol dôvod, prečo sa svadba jeho rodičov konala v nemocnici. Nevedeli si totiž predstaviť, že by v ich veľký deň s nimi nebol aj ich druhý synček.

26-ročná Celia pre US Weekly povedala, že to vôbec nebolo smutné. A hoci sa počas obradu bála o to, ako to jej chorý synček zvládne, v ich svadobný deň bol chlapček plný energie a radosti.

Fotka, ktorá dojala tisícky ľudí z celého sveta, vznikla vo chvíli, keď sa novomanželia vracali so svojím synčekom do jeho nemocničnej izby. Odfotila ju matka Celie a fotka je dôkazom toho, aká silná dokáže byť rodičovská láska.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153395510517143&set=a.426003432142.221627.685167142&type=3
www.facebook.com

Z fotky ide napriek ťažkej diagnóze chlapčeka silné posolstvo a veríme, že chlapček spolu s rodičmi svoj boj dotiahne do úspešného konca. Chlapček podľa slov svojej mamy nestráca úsmev z tváre a roznáša po oddelení dobrú náladu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 25. januára 2017Zdroj www.usmagazine.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: